Survivor’dan elenen Seda’dan “Adada mangal yakılıyor” iddiasına cevap: Açlıktan 49 kiloya düştüm

Hayatta kalan All Star oyununda yer alan ve performansıyla söz konusu ocaktan Seda, hafta sonu takımı 6 dokunulmazlık oyununu kaybetmesiyle potaya yaşayacak elendi. Vedasıyla şaşkına çeviren Seda, Türkiye’ye dönmez peş peşe paylaşımlara başlamaya başladı.

Yarışmadan elendikten sonra Instagram hesabından ilk paylaşımını yapanlar… Beni seven, şu ifadeleri kullananlar: “Selamlar herkese… Beni seven, çok çok çok çok teşekkür ederim. Lütfen hakkınızı helal edin. Şunu söylemem gerekir ki; Orası hayatta kalan!

“Evet çok şeydeydim… Uçakta 20 yaştayken, sağlığımız açısından bir ta ki atanlar, bu bütün kırgınlıklarım, kızgınlıklarım, isyanım bitti. Acıyacak çok acı verici şeyler yaşandığını fark ettim. Şimdi evimdemle birlikteyim ve gerçekten gerçeğim çok rahat. Ben hedefime ulaştırıldım. Her şeyden uzak durmak için bilem her şeyi yaparak, yine insan olduğu gibi kabul edilebilir veyaayı ve bütün o gün o parkurda satıldım.”

Dün akşam yarışmayı videolarında Instagram sayfasından hikayenden paylaşan Seda, “Semalar kaybetti. Benim takımım kazandı. Şimdi izleyiciler ‘öyle mi böyle mi? Açlık mı? Hayatta kalan‘da erzak var ben dersi. Arkada mangallar yanıyor’ diyecek. Survivor’ın her şeyinin vardır ya” dedi.

Gönderilene gülerek veren Ocak, söylene devam etti: “Ben 62 kiloya 49 kiloya düştüm. Sonra devam büyüyünce, kokonata bastırınca, balıkları yedikten sonra anca toparladım. Emeğe lütfen”

Ecem Altan

Survivor, Dergi, Haberler

Yorum yapın