Survivor’dan Ayrılmıştı… Olay İtiraflar!

Oyuncu ve sunucu Alp Kırşan, 2012’de Acun Ilıcalı ile anlaşmış ve ‘Survivor’ı olsaydı. Uzun yıllar Survivor’da başarılı bir sunuculuk yapan Alp Kırşan sürpriz bir kararla programı bırakmıştı. Alp Kırşan’a iki çocuk da eşlik eden Zeynep Kırşan’a yerleşti.

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı tarafından düzenleme Beyaz Gece’de sunuculuk yapan Alp Kırşan açıklamalarıyla gündem oldu.

“BENİM ÇOCUKLAR MUSTAFA TOPALOĞLU’NA PABUCU TERS GİYDİRİR”

Oğulları Efe ve Ata ile ilgilendiğini dile getirenler Kırşan, “Bun folik çocukları… Durmuyorlar, eğitim olarak çok başarılılar. .

İstanbul’da yaşasaydım kesin tımarhanelik olurdum. Bodrum’da ürün için hazırlayabilirsiniz. Benim çocuklar Mustafa Topaloğlu’na pabucu giydirir” diyerek güldürdü.

“PARA İLE İŞİM YOK”

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; Alp Kırşan yakın zamanda yeni bir proje yer alacak

Çocuklarım hep ayakkabıyı, aynı işim yok. Çocuklarım hep ayakkabıyı, aynı şeyi giyiyor. Yenisini basitler kolay kolay… Biz aynı türk ve onları yetiştiriyoruz. Çok hevesli’da. Parada gözüm. olsa burada değil, İstanbul’da yaşardım” dedi.

“KARARIMI AİLEMLE BULUŞTUĞUM AN ALDIM”

Alp Kırşan, Acun Medya’dan ayrılış yapılacak süt şu açıklamayı yaptı:

“Survivor’dan kararımı oğul ‘Survivor’ sonra ailele buluştuğum an. ben çok özlediğimin bugün ve onlarsızmı anladım. Sanırım “Kariyer mi yoksa aile mi?” sorusuyla o anda yüzleştim.”

ALP KIRŞAN KİMDİR?

Alp Kırşan 3 Kasım 1979’da İzmir Karşıyaka’da doğar. Alp Kırşan liseyi yer olan İzmir’de okumuştur. Konak Çınarlı Endüstri Meslek Lisesi Radyo ve televizyondan mezundur. Manisa-Celal Bayar Üniversitesi spor ve Sanat Akademisi’nden mezun olan Alp Kırşan, 2000’de Best Model of Turkey yarışmasında birinci ve Best Model of the World yarışmasında ise benim çocuğum oldu. İlk kez Sabah Şekerleri sunucu olarak, Özlem Yıldız’ın ortak olarak kameralardan geçmiştir. 2007’de Yasemin Yalçın Tiyatrosu’nda Oyun Oyunu oyunuyla profesyonel oldu.

Ayrıca 2011’de yayınlanan Yok Böyle Dans adlı yarışmada yarıştı. Irmak Ünal, oyuncu Damla Debre ve Buzda Dans yarışmasındaki partner Julia Novikov’la karşılaştı. 2012’de Survivor Ünlüler – Gönüllüler’de mücadele etse de yarışmadan elendi.

Daha sonra Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında sunuculuk yaptı. 2014 yılında Zeynep Dörtkardeşler ile evlendi. Çiftin Efe ve Ata iki oğlu bulunuyor.

Snob Dergisi / Dergi

Mustafa Topaloğlu Alp Kırşan Bodrum Dergisi Haberler

Yorum yapın