Survivor’dan adadan Nihat Altınkaya ayrıldı mı, elendi mi? Survivor Nihat’ın sakatlık durumu nasıl, survıvora dönecek mi? Survıvor Nihat Altunkaya son durum nedir?

Survivor’dan adadan Nihat Altınkaya ayrıldı mı, elendi mi? Survivor Nihat’ın sakatlık durumu nasıl, survıvora dönecek mi? Survıvor Nihat Altunkaya son durum nedir?

TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışma programı “Survivor All Star”, tüm heyecanıyla  devam ediyor. Birbirinden güçlü yarışmacıların bulunduğu All Star’da şampiyon olmak için büyük bir mücadele veriliyor. Geçtiğimiz gün içerisin Dominik’te Acil Durum Konseyi yapılmıştı.Güç dengesi sebebiyle takımlarda yer değişikliğinin olması sebebiyle programda, Survivor’a  tekrardan gelen Nihat Altınkaya, ilk oyununda  tahliksiz kötü bir sakatlık geçirdi.

Yarışma hazırlıkları sırasındsa aşil tendonu kopan ve ardından iki aylık tedavi sürecinin sonrasında Survivor All Star kadrosuna geç dahil olan Nihat, kısa sürede kendisinin toparlayıp Mavi Takım’a yerini aldı. Fakat  Nihat ilk oyunu esnasında tekrardan sakatlandı.

Parkurun son kısmında bir anda kendisini yere bırakan Nihat’a doktorlar hemen müdahale etti. Yapılan ilk kontrollerden sonra Nihat Altınkaya ambulans ile hastaneye götürüldü.

SURVIVOR NİHAT ALTINKAYA SON DURUM

Sakatlığı tekrarladığını öğrenilen Nihat Altınkaya’nın son durumu araştırılırken yaşanan talihsiz kaza, “Nihat Altınkaya yarışmadan ayrılacak mı?” sorularını da gündeme geldi.

NİHAT ALTINKAYA’NIN MR SONUCU

Sakatlığın ilk müdahalesi oyun alanında yapıldıktan sonra tedavisi için İstanbul’a gönderilen Survivor Nihat’ın yarışma durumu belli oldu. Sosyal medya üzerinden sevenlerine seslenen Altınkaya, “Survivor All Star’a katıldığım ilk yarışmada sakatlandım. MR sonucunda aşil tendonunun tekrar koptuğu anlaşıldı” şeklinde konuştu. Şu an İstanbul’da olduğuna da vurgu yapan ünlü isim, önceki gün ameliyata girdi.

Yorum yapın