Survivor’dan (28-31 Ocak) bu hafta Bozok, Sercan, Turabi, Özgür mü elendi, kim elendi? Düelloyu kim kazandı, kim adaya veda etti?

Survivor’dan (28-31 Ocak) bu hafta Bozok, Sercan, Turabi, Özgür mü elendi, kim elendi? Düelloyu kim kazandı, kim adaya veda etti?

Bu sezon çok konuşulmaya başlayan Survivor 2024 All Star’ın yayınlanan 20. Bölümünde kadınlar eleme adayı da Kardeniz oldu. Peki, Survivor 2024 All Star’da erkekler eleme adayları kimler, neden elenmedi? İşte Survıvor 2024 20. Bölüm detayları…

1706260826 713 Survivor Bozok duelloda elendi mi kim elendi Odul oyununu hangi.webp

Bu hafta boyunca yapılan ada konseylerinde eleme potasında  Bozok, Sercan yer aldı. Survıvor 15. Bölümde dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımda eleme konseyi düzenlendi ve Turabinin en fazla oy aldı. Peki düelloyu kim kazandı, kim adaya veda etti?

1706426913 421 Survivor Kardeniz eleme adayi mi oldukim oldu Survivor dokunulmazligi hangi.webp

Bu hafta boyunca yapılan ada konseylerinde erekek eleme potasında Bozok, Sercan, Turabi, Özgür oldu. Peki düelloyu kim kazandı, kim adaya veda etti?

SURVİVOR DÜELLOYU KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Survivor’da eleme gecesinde  Bozok, dizindeki sakatlık sebebiyle düelloda eleme gecesinde oynamadı. Bu nedenle Bozok bu eleme gecesinde değil erkek elemesi olduğu hafta otomatik aday olacak. Diğer üç yarışmacının içindeki düello bu hafta değil iki hafta sonra olacak. Üç aday toplamda 6 galibiyet sayısına ulaşan eleme adayı olmaktan çıkacak.

Murat Ceylan herkesi şaşırtan açıklaması: “Bozok bugün oynayamayacak. Doktorumuz, sağ diz iç yan bağlarında 2. derecede yırtığı olduğunu söyledi. Bugün eleme olmayacak. Bozok ve bu üçlüden kaybeden, 2 hafta sonra aday olacak.”

Düelloda 6 puan alan yarışmacı eleme adaylığından kurtulacak.

Eleme düellosunda alınan sayılar şu şekilde;

Özgür: 6

Sercan: 4

Turabi: 6

Özgür 6 sayı alarak eleme potasından çıktılar. Son olarak Turabi ve Sercan düelloda potadan çıkan yarışmacı Turabi oldu. Turabi ve Özgür eleme adaylığından çıkarak yarışmda kalmaya devam edecek.

Eleme  düellosunda 4 puanla kalan aday ise Sercan oldu. Sercan iki hafta sonra erkek elemesinde Bozok ile yarışacak. Sercan mı bozok mu elenecek? Düello gecesinde belli olacak.

 Survivor Bozok kimdir? Survivor Bozok Gören aslen nereli, kaç yaşında?
Survivor Turabi kimdir? Survivor Turabi Çamkıran aslen nereli, kaç yaşında, evli mi? Survivor Turabi hangi yıllarda yarıştı, kaç kere şampiyon oldu?
Survivor Özgür kimdir? Survivor Özgür Tetik aslen nereli, kaç yaşında?
Survivor Sercan kimdir? Survivor Sercan Yıldırım aslen nereli, kaç yaşında?
Yorum yapın