Survivor’da Yunus Emre ile Yaman arasında gerginlik yaşandı

Survivor nefesini tuttu. Adada elenenlerin ardından kalan güçlü rakipler, oyunları daha da zorlu hale getirmeye başladı.

Zorlu mücadeleyi kalan saniyelerle kazanan Kırmızı Takım, rahat bir nefes aldı. Divana keyifsiz giden Mavi takım, haftanın ilk eleme adayına oy verdi.

Survivor'da ilk eleme adayı belli oldu.  Yunus Emre ve Yaman cezalandırıldı.  Ögeday hakkında flaş karar

YAMAN VE YUNUS EMRE YİNE GERİLİYOR

Geçtiğimiz hafta pistte birbirini iten ve ardından kavga eden Yunus Emre ile Yaman yeniden karşı karşıya geldi. Bu hafta parkurda yer alan Yunus Emre ile Yaman yine bir noktada sıkıştı ve maç sonrası gerginlik yaşandı.

Maç sırasında Yaman’ın arkadaşları kenardan kendilerini zorlamaması gerektiğini bağırdı. Maçı Yunus Emre kazandı ve ortam oldukça gerginleşti. Arkadaşları Yaman’a “Neden ortak engelde adama sarılıyorsun?” diye sordular.

Atakan ve Hilmi Cem olaya müdahale etmek isteyince ortalık bir anda karışır. Yunus Emre de Yaman’a, “Artık ortak engellerde sana yol vermeyi düşünüyorum” dedi ve durum sonuçlandı.

Survivor'da ilk eleme adayı belli oldu.  Yunus Emre ve Yaman cezalandırıldı.  Ögeday hakkında flaş karar

MERVE AĞLAYARAK İSYAN ETTİ

Kırmızı Takım’da Merve, “3 gün önce incik kemiğime bir darbe aldım, şişti. Buz yapıyorum, ayağımı kaldırıyorum, her şeyi yapıyorum ama geçmiyor. Ayak bileğimde şiş ve morarma var.

Bazen insanlar inanmıyor, burada oyun oynarken ‘klasik oynuyorlar, bilerek yapıyorlar, oyunu kaybettiler, bakın kenara çekildiler’ gibi şeyler söylüyorlar.

Bir maçı kaybetsem bile asla kenara çekilmez. Bugün o kadar canım acıdı ki kimseye haber vermedim. Çünkü bazen farklı konuşmalar olabiliyor.

Ama artık ağrımın şiddeti başıma geldi, artık dayanamıyorum. Yalan değil yaşadıklarım gerçek. Bunu da herkes görüyor. “Çok kızgınım ve kızgınım” dedi.

YAMAN İLE YUNUS EMRE’NİN BAŞINA GELENLER NORMAL DEĞİL

Mecliste konuşan Acun Ilıcalı, “Pınar, konuşmaları ve mücadelesiyle bu sene Survivor’a damgasını vurdu. Pınar, Ada’ya veda etti, bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum.”

Olayı her iki taraftan da dinleyen Ilıcalı, maç sırasında Yunus Emre ile Yaman arasında yaşananları “Bu görüntüler normal görüntüler değil” diyerek anlattı.

Yaman, “Yunus Emre’yle daha önce de olay yaşadık. Ortak engelde sorunlar vardı. Öncelikle Emre’nin ailesinden özür diliyorum, kendi ailemden de özür dilerim. Çok güzel bir deneyimdi.” haber Emre aldı, sonra onu öptüm ve tebrik ettim.

Sanırım bunu aramızda çözdük. “Bunun bir daha olmayacağını düşünüyorum” dedi. Yunus Emre de, “Yaman’ın hırsına bağlıyorum bu yaşananları. Kardeşim Survivor’da kalıp kazanmak istiyor. İlk engelde beni zor durumda bıraktı.

Umarım artık böyle şeyler olmaz. Ben de bir güncelleme aldım. Baba oluyorum. Bunu örtbas etmek istiyorum. “Ben iyi bir kardeşim” dedi.

Survivor'da ilk eleme adayı belli oldu.  Yunus Emre ve Yaman cezalandırıldı.  Ögeday hakkında flaş karar

HEM YUNUS EMRE HEM YAMAN CEZALANDIRILDI

Acun Ilıcalı, “Öncelikle sizi kontrol etmeye çalışan, sizi yiyip bitiren bir kuzey rüzgarı var. Olayın başka bir tarafı da var. Size kaç kez bel altı konuşmamanızı söyledik?

Saldırmaya çalıştın, onu kaçıranları devirdin, bana ne yapacağımı söyle. Öyle bir şey yapıyorsunuz ki bize yer bırakmıyorsunuz. Yaman gelelim sana, olaya sebep olan sensin, saldırdın. Yunus Emre konuyu orada bırakırsa iş biter ve siz ilginç açıklamalar yapıyorsunuz.

Yaman sana 2 ödül ve ceza veriyoruz. Yunus Emre’ye de 1 ödül ve ceza veriyoruz. Cezan bugün bitti ama kendine hakim olmalısın. Yunus Emre, yarın sana iletişim ödülü veriyoruz.

Tanışmanız gerekiyor, böyle bir hakkınız olduğunu düşünüyoruz. “Yarın beni görebileceksin” dedi.

Survivor'da ilk eleme adayı belli oldu.  Yunus Emre ve Yaman cezalandırıldı.  Ögeday hakkında flaş karar

MAVİ TAKIMDA SORUN VAR

Acun Ilıcalı, “Mavi Takım’da bir sorun daha var o da Ogeday sorunu. Bu konuyu konuşacağız ama bu özel bir konu ve sadece Mavi Takım’ın bilmesi gereken bir konu olduğu için özel bir konsey toplayacağız” dedi. Mavi Takım ile Ogeday hakkında.

Daha sonra bunu Kırmızı Takımla paylaşacağız. “Ama Mavi Takım’la özel olarak konuşmamız lazım” dedi.

Survivor'da ilk eleme adayı belli oldu.  Yunus Emre ve Yaman cezalandırıldı.  Ögeday hakkında flaş karar

İLK ELEME ADAYI AÇIKLANDI

Mavi Takım’da divan tarafından yapılan oylamada Hakan 5 oy alarak yeniden eleme adayı oldu.

Televizyon Dergisi Haberleri

Yorum yapın