Survivor’da Seçkin, Berdan, Kürşat, Ümit elendi m? KİM ELENDİ? Survivor’da bu akşam kim elendi, elenen isim belli oldu mu?

Survivor Seçkin, Berdan, Ümit, Kürşat elendi mi? Survivor’da bu akşam ilk eleme heyecanı yaşanacak. Eleme adaylarından Seçkin, Berdan, Kürşat, Ümit birine adaya veda olacak. Peki, kim elendi? Survivor’da Seçkin, Berdan, Kürşat, Ümit elendi m? Survivor’da bu akşam kim elendi, elenen isim belli oldu mu? İşte detaylar…

Survivor’da eleme adayları Seçkin, Berdan, Ümit ve Kürşat oldu. Bu akşam ekranlara gelecek olan Survivor’ın yeni bölümünde bu sezon elenen ilk ismi de belli olmuş olacak.

1. eleman adayı : Seçkin

2. eleme adayı : Berdan

3. eleme adayı : Ümit

4. eleme adayı : Kürşat

Gerçek adı Ümit Kürşat Yalçınkaya olan ancak sosyal medyada “Juan” soyadıyla bilinen fenomen, 5 Mayıs 1999 tarihinde dünyaya geldi, aslen Artvinlidir. Dağılan Juan grubu üyelerinden biri olan Kürşat Juan, İstanbul’da yaşıyor Dağılan Juan grubu üyelerinden biri olan Kürşat Juan, 12 yaşında ilk Youtube kanalını açan Kürşat Juan, 2019 yılında Türkiye Başarı Ödülleri’nde en iyi çıkış yapan TikToker ödülün sahibi olmuştur. Başarılı fenomen Survivor 2023 Fenomenler takımında yer alacak.

Survivor'da Seçkin, Berdan, Kürşat, Ümit elendi m?  KİM ELENDİ?  Survivor'da bu akşam kim elendi, elenen isim belli oldu mu?

Seçkin Piriler 29 Aralık 1980,İstanbul doğumlu Türk manken, sunucu, şarkıcı ve oyuncudur.

1998 yılında katıldığı “Elite Model Look” yarışmasında Azra Akın’ın ardından ikinci seçildi. Yarışmanın ardından mankenlik ve modelliğe başladı. Beymen, Marks&Spencer, Vakko, Dice Kayek, Dona Karan gibi markaların defilelerinde yer aldı. Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde ve Çılgın Dershane gibi Türk filmlerinde yardımcı rol aldı. 2003 yılında “Kırmızı Pabuçlar” adlı bir albüm çıkardı. Number One Tv’de müzik programı ile Cinema isminde bir sinema programı sundu. Okan Bayülgen ile birlikte Turkcell Hazır Kart reklamında rol aldı. Kenan Doğulu’nun “Kime Ne” müzik klibinde oynadı. İstanbul Moda Akademisi’nde eğitimden sonra görülen koleksiyon koleksiyonlarını hazırlamaya başladı. Piriler, televizyonu sürdürmeye devam etmektedir.

24 Mart 2010 tarihinde 4 senedir birlikte olduğu Duman grubu solisti Kaan Tangöze ile evlenmiştir. Hakan ve Volkan hisselerinin iki oğlu vardır. 11 Mart 2016 tarihinde Kaan Tangöze ile anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştır.

Seçkin Piriler, Survivor 2023’te Ünlüler takımında yer alacak.

Survivor'da Seçkin, Berdan, Kürşat, Ümit elendi m?  KİM ELENDİ?  Survivor'da bu akşam kim elendi, elenen isim belli oldu mu?

Berdan Mardini 5 Kasım 1978 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya geldi. Mardini, abasının devlet memuru olması nedeniyle çocukluğunu farklı şehirlerde başardı. Ailesi aslen Mardinlidir. Diyarbakır’da ilkokul ilkokul eğitimine Isparta’nın Gelendost ilçesinde devam eden Berdan Mardini, o yıllarda tiyatro ve müzik gibi hedefledikleri ilgilendi, ses yarışmasına katıldı. Babasının emekli olmasından sonra ailesi ile birlikte İstanbul’a yerleşen Mardini, lise eğitimini İstanbul Avcılar’da Süleyman Nazif Lisesi’nde sürdürdü. Üniversite sınavlarını kazanamayan Berdan Mardini, babasının başlattığı tekstil atölyesinde çalıştı.

Burada 2 yıllık boyuncu çeşitli pozisyonlarda çalışmanın ardından bağlama kursuna başlayan Berdan Mardini, tesadüf eseri bir eğlence mekanından şarkı söylemesinin ardından müzik evleri adım atmış oldu. 90’lı yılların sonunda gece kulüpleri ve türkü bar tarzı mekanlarda şarkıcılık yapan

Berdan Mardini, bu dönemde eğitim almayı çok istediği konservatuvar sınavlarına girmiş ancak başarılı olamamıştır. Berdan Mardini’ye esas bilgileri kazandıran ise “Senden Çocuğum Olsun” adlı şarkıdır.

2010 yılında Fatoş Mardini ile dünya evine giren Berdan Mardini’nin bu evlilikten “Marin” adını verdikleri bir çocukları dünyaya getirdi. Ünlü sanatçı müzikal orkestranın yanında bir dönem TRT 6 kanalında program yapmıştır.

Survivor'da Seçkin, Berdan, Kürşat, Ümit elendi m?  KİM ELENDİ?  Survivor'da bu akşam kim elendi, elenen isim belli oldu mu?

Ümit Erdim, 15 Haziran 1985 tarihinde Kocaeli’de dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokuldan sonra İzmit Atılım Anadolu Lisesini bitirdi. 1998–2003 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda genç birimde oynadı. Burada tanıştığı Caner Özyurtlu ile beraber İstanbul’a geldi. Özyurtlu ile beraber Moda’da bir ajansa kaydoldular. Kariyerini bundan sonra tiyatro yerine televizyonla devam ettirdi. Böyle mi Olacaktı adlı dizide konuk oyuncu olarak başladığı sanat yaşamı Hayat Bilgisi, Gönül ve Selena adlı dizilerle devam etti. Birçok dizide rol aldı.

Katıldığı Can Dostum adlı köpek eğitim yarışmasında birinci olmuştur. Mike yavruları bir köpeği vardır. İstanbul’da bir lokanta işletmektedir. Ocak 2015’te 3. sezon başlayan “Benzemez Kimse Sana” turnuvası jürisi yaptı.

2019’dan itibaren pilotluk eğitimi almaya başladı.

Survivor'da Seçkin, Berdan, Kürşat, Ümit elendi m?  KİM ELENDİ?  Survivor'da bu akşam kim elendi, elenen isim belli oldu mu?

Survivor 2023 Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın