Survivor’da kim elendi, kim gitti? 18 Ocak 2023 Survivor bu sezon ilk kim elendi? Seçkin mi, Berdan mı, Ümit mi, Kürşat mı elendi?

Survivor 2023, 15 Ocak 2023 tarihinde TV8’de yayımlanmaya başlayan televizyon yarışma programı. Survivor’da kim elendi, kim gitti? 18 Ocak 2023 Survivor bu sezon ilk kim elendi? Seçkin mi, Berdan mı, Ümit mi, Kürşat mı elendi?

15 Ocak’ta yapılan dokunulmazlığı Gönüllüler kazandı. Aynı şekilde 16 Ocak tarihinde yapılan dokunulmazlığı da Gönüllüler kazandı ve Ünlüler 4 eleme adayı çıkarttı.

Ünlüler toplantısı 2. eleme adayını da çıkardı. Aynı zamanda performans birincileri de eleme adayı dedi ve bu hafta toplam 4 kişi eleme potasına girdi.

  • Ünlüler grup performansı 1. si : Cansu
  • Ünlüler erkeklerde performans 1. si : Barış

Kadınlarda performans birincisi Cansu, Ümit’in adını söyledi. Erkeklerde performans birincisi Barış, Kürşat’ın adını söyledi.

Survivor'da kim elendi, kim gitti?  18 Ocak 2023 Survivor bu sezon ilk kim elendi?  Seçkin mi, Berdan mı, Ümit mi, Kürşat mı elendi?

Survivor adayları:

  • 1. eleman adayı : Seçkin
  • 2. eleman adayı : berdan
  • 3. eleman adayı : Ümit
  • 4. eleman adayı : Kürşat

Henüz eleman olmadı. Eleme gecesi bugün olacak. Bugünkü konseyde Seçkin, Berdan, Ümit ve Kürşat dörtlüsünden bir kişi adaya veda olacak.

Elenen isim : ÜMİT

Survivor 2023‘ün ilk elenen ismi Ümit oldu.

Survivor'da kim elendi, kim gitti?  18 Ocak 2023 Survivor bu sezon ilk kim elendi?  Seçkin mi, Berdan mı, Ümit mi, Kürşat mı elendi?

Mustafa Şirin

Survivor 2023 Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın