Survivor’da Kim Elendi? 30 Mart Survivor Kim Elendi? Evrim elendi mi? Hikmet elendi mi? Gökhan Elendi mi? Yasin elendi mi?

Survivor 2022 All Star’da bu akşam adaya kim veda edecek.Bu akşam Gönüllüler takımında bir yarışmacı adaya veda edecek. Evrim, Hikmet, Gökhan ve Yasin arasından biri adaya veda edecek.


Survivor All Star 63.bölüm de bu akşam bir yarışmacı adaya veda edecek. Gönüllüler takımında yaşanacak eleme konseyinde bir ismin hayalleri bu akşam son bulacak. Peki adaya kim veda edecek. Evrim mi? Hikmet mi? Gökhan mı? Yasin mi?

Survivor Evrim elendi mi? Survivor Hikmet elendi mi? Survivor Gökhan elendi mi? Survivor Yasin elendi mi? Survivor bu akşam kim elendi? 30 Mart survivor kim elendi? sorularının cevapları bu akşam belli olacak.

Survivorda Kim Elendi 30 Mart Survivor Kim Elendi Evrim elendi

SURVİVOR KİM ELENDİ

Haftanın üç dokunulmazlık oyununuda kaybeden Gönüllüler takımında ada konseyi heyecanı yaşanıyor. İlk kaybedilen dokunulmaz oylamasından sonra yapılan ada oylamasında her hafta olduğu gibi yine elenme adayı olarak Evrim çıkmıştı. İkinci kaybedilen dokunulmazlık sonrasında çıkan yeni aday Hikmet oldu. Son dokunulmazlığıda kaybeden Gönüllüler’de dün akşam yapılan ada oylamasında çıkan aday Gökhan olmuştu. haftanın performans birincisi olan Berkan ise dördüncü gitme adayı olarak Yasin ismini vermişti.

Düb akşam yapılan sms oylaması sonucunda en az sms oyu alan yarışmacı Yasin oldu. Yasin survivor veda etti.

30 Mart 2022 – Çarşamba
0 yorum
3246
1841 KEZ OKUNDU

Yorum yapın