Survivor’da eleme adayı kim oldu, kimin ismi yazıldı? 13 Haziran Pazartesi Survivor All Star eleme adayları kimdir? 1. ve 2. eleme adayları kim?

Survivor eleme aday kim? Survivor kim elendi ve adaya kim veda merak ediyor. TV8’de yayınlanan Survivor dokunulmazlığı hangi kazanan ve eleme adayı olan seyirciler tarafından araştırılıyor. Survivor elenen isim kim olduğu izleyenler merak ediyor. Survivor eleme aday kim oldu? Survivor dokunulmazlığı kim kazandı? 2022 Survivor kim eledi? Survivor eleme adayları? 13 Haziran Survivor eleme aday kim oldu? Ünlüler’de eleme potasına kim gitti? İşte ne…

Bugünkü dokunuşulmazlığı kazanan takımı Ünlüler oldu. Ünlüler en iyilere giden kazanan takım oldu. Gönüllüler 2. eleme adayını çıkartacak.

Ada konseyinde birazdan Gönüllüler takımı eleme adayı için isim yazacak. Oylama birazdan yapılacak ve puanlar açıklanacak.

Oylamalar şöyle:

Haftanın 2. eleme adayı birazdan belli olacak. Henüz açıklanmadı.

  • 1. eleme adayı : Nisa
  • 2. eleman adayı : –

Survivor'da eleme adayı kim oldu, kimin ismi yazıldı?  13 Haziran Pazartesi Survivor All Star eleme adayları kimdir?  1. ve 2. eleme adayları kim?

Gönüllüler’de Berkan performansı 1. si olduğu için Atakan ve Ogeday’dan biri 2. eleme aday olacak.

Haftanın 2. eleme adayı :

Geçen hafta Survivor’da elenen isim Anıl olmuştu. Ek olarak bugün Gönüllüler takımı haftanın 2. eleme adayını çıkaracak.

survivorallstar2022.com – Gündem

Survivor All Star Survivor 2022 Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın