Survivor’da dans yarışması nefes kesti: Rio karnavalına giden şanslı yarışmacılar kimler?

Survivor’da dans yarışması nefes kesti: Rio karnavalına giden şanslı yarışmacılar kimler?

Survivor’da dans yarışması izleyenlerin büyük beğenisini topladı. Survivor All Star 2024’te heyecanlı bir gece yaşandı. Uzun yıllar sonra geri dönen dans yarışması, hem yarışmacıları hem de izleyicileri coşturdu. Dans yarışmasını kazanan takım, hayallerini süsleyen Rio Karnavalına gitme şansı yakaladı. Peki Survivor dans yarışmasını kim kazandı? Rio Karnavalına giden isimler kimler oldu? Survivor dans şampiyonası birincisi kim oldu? İşte detaylar…

DANS YARIŞMASI İLK ETABI

Survivor’da dans yarışması için yarışmacılar iki takıma ayrıldı. Her takımdan 12 yarışmacı, kendi seçtikleri şarkılarla dans etti. Jüri üyeleri ise yarışmacıların performanslarını 1 ile 10 arasında puanladı. Dans yarışmasının ilk etabında en yüksek puanı alan yarışmacı Turabi oldu. Turabi, eski dansçı olduğunu göstererek, jüriden tam 28.5 puan aldı. Turabi’yi Berna ve Poyraz takip etti. Ogeday ise Ankara havasıyla yaptığı dansla hem jüriyi hem de arkadaşlarını güldürdü. Ogeday’ın dansı iki kez oynatıldı.

 

DANS YARIŞMASI İKİNCİ ETABI

Dans yarışmasının ikinci etabında ise seyirciler devreye girdi. Survivor’ın resmi Instagram hesabından yapılan canlı yayında, yarışmacıların dans videoları paylaşıldı. Seyirciler, beğendikleri yarışmacılara oy verdi. Oylama sonucunda, en çok oy alan altı yarışmacı Rio Karnavalına gitmeye hak kazandı. Survivor dans yarışmasını kazanan yarışmacı ise Damla Can oldu. Damla, seyircilerin oylarıyla birinci olmanın yanı sıra, yanında bir arkadaşını daha Rio’ya götürme hakkı elde etti. Damla, bu hakkını Hakan’a verdi. Damla, dans yarışmasının birincisi olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi. Dans ederken çok keyif aldığını, birinciliği hiç beklemeyince şaşırdığını, dansçılarla çok emek verdiklerini ve takım arkadaşlarına teşekkür ettiğini belirtti.

Survivor’da dans yarışması nefes kesti: Rio karnavalına giden şanslı yarışmacılar kimler?

RİO KARNAVALINA GİDEN DİĞER İSİMLER

Survivor dans yarışmasının ikincisi Yağmur oldu. Yağmur, birinciliği kaçırdığı için üzüldüğünü ama Rio’ya gitmeye hak kazandığı için çok sevindiğini söyledi. Yağmur, yanında bir arkadaşını daha Rio’ya götürmek istediğini ve bu ismin Gizem olduğunu açıkladı. Gizem, Rio’ya giden sekizinci isim oldu.

Survivor dans yarışmasının üçüncüsü Özgür oldu. Özgür, uzun yıllar Latin dansıyla ilgilendiğini ve bu yarışmada kendini göstermek istediğini söyledi. Özgür, Rio’ya gitmesi için bir isim daha seçti ve bu ismin Sercan olduğunu duyurdu.

Survivor dans yarışmasının dördüncüsü Turabi oldu. Turabi, ilk etapta en yüksek puanı almasına rağmen, seyircilerin oylarında dördüncü sırada kaldı. Turabi, Rio’ya gitmeye hak kazandığı için çok mutlu olduğunu ve yanında Merve’yi götüreceğini söyledi.

Survivor’da dans yarışması nefes kesti: Rio karnavalına giden şanslı yarışmacılar kimler?

 

Survivor dans yarışmasının beşincisi Furkan oldu. Furkan, dans yarışmasında beşinci olmanın kendisi için büyük bir başarı olduğunu ve Rio Karnavalına katılacağı için çok heyecanlı olduğunu ifade etti. Furkan, Rio’ya gitmesi için bir arkadaşını daha seçti ve bu ismin Yiğit Poyraz olduğunu belirtti.

Survivor dans yarışmasının altıncısı Ogeday oldu. Ogeday, dans yarışmasında altıncı olmanın kendisi için sürpriz olduğunu ve Rio’ya gitmeye hak kazandığı için çok şanslı olduğunu söyledi. Ogeday, Rio’ya gitmesi için bir arkadaşını daha seçti ve bu ismin Nefise olduğunu açıkladı.

RİO KARNAVALINA GİDEN TAKIM

Survivor dans yarışmasında Rio Karnavalına gitmeye hak kazanan takım şu isimlerden oluştu: Damla, Hakan, Yağmur, Gizem, Özgür, Sercan, Turabi, Merve, Furkan, Yiğit Poyraz, Ogeday, Nefise. Bu takım, hayatlarının en güzel tatilini yaşamak için Rio’ya uçtu. Rio Karnavalında neler yaşayacaklarını ise Survivor’da izleyeceğiz.

 

Yorum yapın