Survivor’da Adaya Kim Veda Etti?

Survivor Ünlüler-Gönüllüler’de gözyaşları sel oldu aktı…

Dün akşam yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler Adasında çok duygusal anlar yaşandı. Dün elemeden önce yapılan yarışmanın ödül aileleriyle yapılacak telefon konuşmasıydı. Çekişmeli geçen ‘ödül yarışmaları’nı kazanan isimse yarışmanın favorilerinden Nihat Alptuğ Altınkaya oldu.

Nihat, ödül paylaşımı için Almeda, Begüm ve Halil’i seçti. Ayların aileleriyle evlenecekleri konukları o anlarda duygu patlaması yaşadılar ve gözyaşlarına hakim olamadılar..

SERHAT ADAYA VEDA ETTİ

Dün akşam ayrıca Survivor’a veda eden isim de belli oldu. Nihat’la Sehat SMS liderliği üzerinde yarıştı. Kaybedense Serhat oldu ve adaya veda etti.

Yürütme gibi konsey oylarında Nihat ve Serhat adadan gitmesi istenen iki isimdi. Survivorda halktan gelen oylar sonucu bu hafta adaya veda eden isim Serhat oldu.

Bu haftaki toplanma partisinin ardından adaya veda olacak ismi ortak bir karar ile veren ünlüler ve gönüllüler oğlunu paylaşan Nihat ile Serhat’ı bırakmışlardı. Bunun sonucu da dün akşam adaya veda eden isim Serhat oldu.

ADADA YANGIN ÇIKTI

Survivor macerasının çekildiği Dominik Cumhuriyeti’ndeki adada bu sabah çıkan yangında adeta can pazarı yaşandı.

Acun Medya Prodüksiyon ekibinin de kaldığı otel başta olmak üzere tam 8 restorant alev alev yandı.

Yangının çıkış sebebi ise restorantlarda patlayan bir sanayi tüpü. Sabah 6’da çıkan yangından otel kalan Acun Medya yapım ekibi, ellerine alabildikleri eşyaları can havli ile kurtarırken maddi varlıkların olduğu büyük yangında yaralanan kimse olmadı.

Büyük maddi güvencen yangından dolayı Survivor çekimlerine 1 gün ara verilmek zorunda kalındı.

Sabah: http://www.sabah.com.tr

Nihat Alptuğ Altınkaya Acun Medya Magazin Haberler

Yorum yapın