Survivor’da Acun Ilıcalı’yı çıldırtan olay belli oldu! Nagihan Karadere başrolde

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star 2024’ün 27. bölümüne Ada Konseyi’nde yaşanan gerilim damga vurdu. KonseydeNefise, Aleyna ve Nagihan arasında hararetli bir tartışma yaşandı.

Nagihan “Bütün erkekleri dolduruyorsun” deyince Aleyna “Neyi dolduruyorum, takımı ilk satan sensin” dedi. Daha sonra Nagihan “Ya sus be sus, sarı yılan” diyerek Aleyna’yı sert bir şekilde itti.

Olay sonrası Acun Ilıcalı adeta çıldırdı. Ilıcalı, “Bu kıza yaptıklarınız oldu mu şimdi? Kahkahalar atıyorsunuz, yarışmacı bir kızı ağlattınız. Durun diyorum duramıyorsunuz. Hepimize yazıklar olsun. Böyle bir şey olur mu ya. Oy kullanırken kızı itiyorsun. Bu programda sizin hakkınızda kimse konuşmayacak mı? Siz ne istiyorsunuz, ne istiyorsunuz. Her gün olay çıkartıyorsunuz. Kız ağlayarak gitti şimdi. Ne istiyorsunuz, kavga mı kaos mu ne istiyorsunuz” diyerek sandalyeyi devirdi.

Ilıcalı “Rahat durulamıyor mu bu programda ne battı size. Kendinizden başka hiçbir şey düşünmüyorsunuz. Bana onu dediler bana bunu dediler… Normal duramıyor musunuz? Hakaret etmeden bir hayat yok mu? Tamam abi herkes gitsin ne yapıyorsanız yapın” dedi ve programı yarıda kesti.

Yeni bölümün fragmanında Acun Ilıcalı’nın Nagihan’la konuştuğu görülüyor. Ilıcalı, “Kendin dayanamadın. Dayanamıyorsun da. Çok güzel birliktelik yaşadık. Yıllaca da güzel birikteliğimiz oldu. Tadını kaçırmadan… Neyi bekliyorsun? Her dakika olay çıkaracaksın, biz de tamam mı diyeceğiz?” derken Nagihan’ın ise tek başına konseyden ayrıldığı görülüyor. Fragman sonra Nagihan’ın diskalife edildiği iddia edildi.

Acun Ilıcalı Televizyon 3.Sayfa Magazin Haberler

Yorum yapın