Survivor Yusuf ne ceza aldı? Survivor’da Yusuf neden ceza aldı, ceza sebebi ne?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2023’ün dün akşam yayınlanan bölümünde tatsız bir olay yaşadı. Halil’e karşı oyunu kaybeden Yusuf, atış sırasında kendisine bağırarak ona yardımcı olan arkadaşlarını getirdiği Asena’ya ateş püskürdü. Peki, Survivor Yusuf ceza aldı mı? Survivor’da Yusuf neden ceza aldı, ceza sebebi ne?

Oyunu kaybettikten sonra deliye dönen Yusuf, “Göreceksin sen, seninle hesaplaşacağım. Sana kemik verecek dişlerini sökeceğim senin” dedi. Bu sözlere sessiz kalman Asena ise “Ben şimdi bu adamın üzerine gideceğim ben götüreceğim” deyince Yusuf, “Yanlışı sen mi bana öğretiyorsun? Beni karşına alma” diyerek sert çıkıştı. Asena ise “Senin benim hayatım ne yerin var ki seni karşıma alayım Yusuf?” diye sordu.

Yusuf’un söylediklerinden sonra Survivor’da acil durum konseyi düzenlendi. Yaşayanlardan dolayı pişman olduğunu söyleyen Yusuf “Şuurumu kaybettim.

Yusuf’un o günlerde Asena’ya söylediğini düşünen Ilıcalı, “Karşı boyunca Asena bağırarak seni şaşırtıyor. Sen Asena bağırınca şaşırıyorsun, hata yapıyorsun, deliriyorsun. da ‘Bana mı söylüyorsun?’ deyince ‘ortaya’ diyorsun.Sen burada birini konuşuyorsun.Onu dolduramıyorsun haklı olarak.Bizim açımızdan asla kabul edilebilir şeyler değil.Seninki 3 dakika falan sürüyor.” dedi.

Survivor tarihinde böyle bir olay yok diyen Acun Ilıcalı, Yusuf’a bir yaptırım uygulayacaklarını belirten sözlerine şöyle devam etti: “Bundan sondaki 4 ödülden faydalanacaksınız. dedik bakalım.” Olayı kabul edip muhatabından özür dileseydi ceza cezasının 3 sonucunu dile getiren Ilıcalı, gerçekçi konuşmadığı için 4 olmasına karar verdiklerini söyledi.

Emir Ceran

Acun Ilıcalı Gündem Haberler

Yorum yapın