Survivor Yusuf elendi mi? Survivor Yusuf diskalifiye mi oldu?

Survivor 2023’ün dün akşam yayınlanan bölümünde Yusuf oyun sırasında kendisine yorum yapan karşı takım görevlileri Asena’ya “Kemik yapacak, dişlerini sökecek” diyerek tehdit ve tehditler savurdu. Bunun üzerine Acun Ilıcalı yardımcılarını uyardı. Uyarı sahnesinin ardından ise okurken Survivor Yusuf elendi mi? Survivor Yusuf diskalifiye mi oldu? sorulana cevap aradı. İşte detaylar…

SURVİVOR YUSUF ELENDİ Mİ?

Survivor 2023’ün dün akşam yayınlanan bölümünde Yusuf oyun sırasında kendisine yorum yapan karşı takım görevlileri Asena’ya “Kemik yapacak, dişlerini sökecek” diyerek tehdit ve tehditler savurdu. Sunucu Murat Ceylan’ın “Bu iş burada bitmedi. Ben Acun ağabey ile paylaşacağım” demesi üzerine acil durum konseyi düzenleyen Acun Ilıcalı, Yusuf’a 4 ödül verdi.

SURVİVOR YUSUF OLAYI NE?

Oyunu kaybettikten sonra deliye dönen Yusuf, “Göreceksin sen, seninle hesaplaşacağım. Sana kemik verecek dişlerini sökeceğim senin” dedi. Bu sözlere sessiz kalman Asena ise “Ben şimdi bu adamın üzerine gideceğim ben götüreceğim” deyince Yusuf, “Yanlışı sen mi bana öğretiyorsun? Beni karşına alma” diyerek sert çıkıştı. Asena ise “Senin benim hayatım ne yerin var ki seni karşıma alayım Yusuf?” diye sordu.

Survivor Yusuf elendi mi?  Survivor Yusuf diskalifiye mi oldu?

Asena, Yusuf’un dile getirdiği sözlerin çok ağır olduğunu ve isim dediğini belirttiğini Survivor ekibine belirtirken Yusuf’un da sözlerini ortaya koyduğunu açıkladı. Olay karşısında sessiz kalmayan sunucu Murat Ceylan ise “Yusuf oyunu kaybettikten sonra ne dedin?” diye sordu. Yusuf da “Sinirlendiğimde çıkan sözler benim kendi hatam ama bir isme bir kişiliğe değil. Bulunamaz.Oyuna diyorsun, başka bir şey diyorsun. Ekranda görünen öyle görünüyordu.Bu iş burada bitmedi.Ben Acun ağabey ile paylaşacağım bunu .Bu yaşananlar gerçekten çok acı”

Oyun alanından uzaklaşan Yusuf, yanından aldığı kameramana “Götür buradan beni. Ben oyuna falan gelmek istemiyorum. Yalvarıyorum.

Yusuf’un söylediklerinden sonra Survivor’da acil durum konseyi düzenlendi. Yaşayanlardan dolayı pişman olduğunu söyleyen Yusuf “Şuurumu kaybettim.

Survivor Yusuf elendi mi?  Survivor Yusuf diskalifiye mi oldu?

Yusuf’un o günlerde Asena’ya söylediğini düşünen Ilıcalı, “Karşı boyunca Asena bağırarak seni şaşırtıyor. Sen Asena bağırınca şaşırıyorsun, hata yapıyorsun, deliriyorsun. da ‘Bana mı söylüyorsun?’ deyince ‘ortaya’ diyorsun.Sen burada birini konuşuyorsun.Onu dolduramıyorsun haklı olarak.Bizim açımızdan asla kabul edilebilir şeyler değil.Seninki 3 dakika falan sürüyor.” dedi. Survivor tarihinde böyle bir olay yok diyen Acun Ilıcalı, Yusuf’a bir yaptırım uygulayacaklarını belirten sözlerine şöyle devam etti: “Bundan sondaki 4 ödülden faydalanacaksınız. dedik bakalım.” Olayı kabul edip muhatabından özür dileseydi ceza cezasının 3 sonucunu dile getiren Ilıcalı, gerçekçi konuşmadığı için 4 olmasına karar verdiklerini söyledi.

Acun Ilıcalı Tv8 Gündem Yaşam Haberleri

Yorum yapın