Survivor Yunus Emre ve Yasin nerede, neden yok, elendi mi? Survivor 2022 Yasin ve Yunus Emre Sürgün adasında mı, yarışmada niye yok?

Survivor 2022‘de bugün dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Dokunulmazlığa devam etmeyeler, Survivor Yunus Emre ve Yasin nerede, yok, elendi mi? Survivor 2022 Yasin ve Yunus Emre Sürgün adasında mı, yarışmada neden yok? merak ediyor. Peki, Survivor Yunus Emre nerede, neden yok? Survivor Yasin nerede, neden yok?

Survivor’da bugün 21 Şubat dokunulmazlık oyunda Yasin ve Yunus Emre Gönüllüler takımda yer aldı. Bunun akabinde Yasin ve Yunus Emre nerede merak edilmişti. Bu hafta oynanacak 1. ve 2. dokunulmazlığı gönüllüler kaybetmişti. Gönüllüler ekibinden ve Yunus Emre’ye gönderilen isimler oldu. Bundan dolayı dokunulmazlıkta Yasin ve Yunus Emre yarışmıyor.

21 Kasım 1988’de doğan ve 3 olan Yasin Obuz, bu yanandan spor yapıyor. Ankara Hacettepe Üniversitesi spor Bilimleri Fakültesi’nde okuyan Obuz, üniversite ise spor olarak fitness yaptı. MasterChef 2019’da yarışan Yasin Obuz daha sonra Survivor 2020’ye katılmıştır.

İlk spor lisansı 1998’de çıkan Obuz, amatör ve profesyonel olarak futbol oynuyor. Şimdi sıra,çocukluğunda 2 yıl jimnastik yaptı, voleybol ve basketbolda oynadı.

Yunus Emre Özden, 29.03.1993 İstanbul Silivri’de doğ. 1.85 boyunda, 82 kilo olan yarışmacı halen Silivri’de ikamet ediyor. 2 çocuklu oyuncu tek oğlu olan Survivor Yunus Emre Açık Öğretim Fakültesi’nde ulaşıma gidiyor.

Lisede meydana gelme bir oluşumun çok kilolu olduğunu söylemekte, yarışmacı, olacağı tahmin edilen kilolarla çok geç için okulu asla sevemediğini ifade ediyor. Bu yolunda bitince okuldan sonra şehir stadında koşmaya ve 96 kilodan 64 kiloya başladı.

17 – Moda Haftası’nda hayata geçirilmeye başlandı.

Modelliğin bir parçasının spor olduğunu söylüyor. Çocukken hep dövüşçü olmayı hayal etme ama yarışmayı engellediğini söylüyor. Daha fazla salona profesyonel kick boks güreşçi ve karatecilerle sonra meydana gelenlerde gelmekte daha iyi olduğu için fark etmiştir. Devamında ise MMA dövüşlerine katılmış.

2019’da Türkiye 3.sü, İstanbul 2.si oldu.Modellik ve yardımcı oyunculuk işlerine de koştuğunu söylüyorsun Survivor Yunus’un bir hayali de aksiyon filmi, dövüş kulüpleri sahibi olma.

MMA federasyonunun bile hocamın kabul edebileceği bir insan dövüşçü olduğunu söylüyor. MMA’nın kötülüklerden arınma ve kendi iç tasarımlarından gelecek şekilde gerçekleştirilebilir.

survivorallstar2022.com – Gündem

Survivor 2022, Gündem, Magazin, Haberler

Yorum yapın