Survıvor Yunus Emre ceza mı aldı, elendi mi, diskalifiye mi oldu: Acun Ilıcalı bu sözlerle duyurdu

Survıvor Yunus Emre ceza mı aldı, elendi mi, diskalifiye mi oldu: Acun Ilıcalı bu sözlerle duyurdu

Survıvor All Star 4 Ocak günü Poyrazla tartışmasıyla gündeme gelen Yunus Emre’ye Acun Ilıcalı resti çekti. Survıvor Yunus Emre ceza mı aldı, elendi mi, diskalifiye mi oldu? İşte detaylar…

Survivor 2024 All Star’da Mavi takımda başladığı serüvenine Kırmızı takımda devam eden Yunus Emre Özden önceki haftalarda yaptığı el hareketleri sonucunda Acun Ilıcalı’dan bir uyarı almıştı. Bu kez parkurda Poyraz ile sözlü kavgaya giren ikiliden Yunus Emre, tartışmanın dozu artınca kendini tutamayıp küfürler savurarak Poyraz’ın üstüne yürüyor. Peki Survivor Yunus Emre Özden kimdir? Diskalifiye olacak mı?
1
Survivor Yunus Emre Özden diskalifiye mi olacak, cezası ne olacak Survivor Yunus Emre Özden kimdir
Survivor Yunus Emre Özden diskalifiye olacak mı sorusu gündemdeki yerine korumaya devam ediyor. Bu akşam ekrana gelecek olan Survivor All Star yeni bölümde Yunus Emre, Mavi takımdan eski arkadaşına Avarel benzetmesinde bulunurken Poyraz ise bu benzetme sonrasında Zaten bir insanı aşağılamadan kötü söz söylemeden konuşma zorluğu yaşıyorsun ifadelerini kullandı. Daha sonrasında Poyraz’ın ‘Paket’ söylemi ile çileden çıkan Yunus Emre, küfürler savurarak yarışmacının üzerine yürüyor. Peki Survivor Yunus Emre diskalifiye olacak mı? Yunus Emre Özden kimdir?

SURVİVOR YUNUS EMRE DİSKALİFİYE Mİ OLACAK?
Survivor Yunus Emre Özden, Poyraz ile yaşadığı sözlü tartışmanın ilerlemesi ile birlikte Acun Ilıcalı tarafından konseyde sert ikazlara maruz kalacak. Konseyde Yunus Emre Özden’in nasıl bir ceza alacağı belli olacak.

Yorum yapın