Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE! 21 Mart Survivor son bölüm ne oldu? Survivor son bölüm İZLE!

Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE! 2023 Survivor, 15 Ocak’ta TV8’de yayımlanmaya başladı. Geçen akşam konseyde yapılan oylamaların sonucu eleme adayları oldu. İzleyiciler Survivor’un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? elindekileri araştırıyor. Peki, Survivor oğlu neler oldu? Survivor yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Detaylar haberimizde..

07:15 – 8’de Sağlık

08:30 – Müge Gülşen’le 2 .Sayfa

11:45 – Survivor 2023

12:15 – Survivor Panoraması

15:00 – Canım Annem

16:00 – Zuhal Topal’la Yemekteyiz

20:00 Survivor 2023 Yeni Bölüm

22:15 – Tuzak

00:15 – Survivor Ekstra

Survivor 2023’ün dün akşam yayınlanan bölümünde Fatih, Cansu, Aziz ve Alper arasında eleme heyecanı yaşandı. Seyircilerden en az SMS’i alarak yarışmaya veda eden isim gönüllüler takımlarından Fatih oldu. Konseyde konuşan Acun Ilıcalı, “Geçtiğimiz sene All Star’ın ile üzerinde bir oy kullanımı oldu, çok şaşkınım” dedi. Konseyde kadrolardan en az oyu alarak yarışmaya veda eden isim ise Fatih oldu. Veda konuşmasında yaşadığı üzüntüden bahsetmeen Fatih, “Bu benim uzun yaşamayı hayalimdi. Hep Dominik’in kumlarına 66’ı kazımak istiyorum. .Gençlere ve bölgelereme hayallerinden vazgeçmemelerini ve zaman istedikleri şeyi yapabileceklerini burada göstermiş oldum.

Survivor’da bu akşam dokunmazlık yarışması karşılaştırma yarışması gerçekleşti. Ünlüler takımının dokunulmazlık oyununu kazanmanın ardından gönüllüler takımında eleme etkisi. Eleme adayı belli olduğunda haberimizin içinde yer alacaktır.

1. eleman adayı : Murat

2. eleman adayı : Aziz

3.eleme adayı:

Gündem Haberleri

Yorum yapın