Survivor Yasin ve Hikmet kavga mı ediyor, diskalifiye mi olacaklar? 22 Şubat Survivor All Star Yasin ve Hikmet kavga ve tartışma görüntüleri yayınland

Yasin ve Hikmet kavga mı etti? Yasin ve Hikmet elenecek mi? Yasin ve Hikmet diskalifiye mi olacak? Survivor Yasin kimdir? Survivor Hikmet kimdir?

Survivor 20 22’de bir okul seçmesinin Yasin ve Hikmet’in yaşadığı görülüyor. Bugün yapılan birda toplantısında Hikmet ve Yasin’de tartışıldı. Ada üzerinden rekabetten sonra Yasin ve Hikmet atışmaya başladı. sonra kavga çıktı. Yaşanan tartışmanın görüntülerinin tamamı TV’de yayınlanmadı. Ancak bir bölüm TV’de ekranlara gelecek. Tüm görüntüe Exxen TV’den ulaşabilirsiniz.

YASİN VE HİKMET YAYINLANMAYAN GÖRÜNTÜLER

Survivor Yasin ve Hikmet kavga mı ediyor, diskalifiye mi olacaklar?  22 Survivor All Star Yasin ve Hikmet kavgası ve tartışması yayınland

21 Kasım 1988’de doğan ve 3 olan Yasin Obuz, bu yanandan spor yapıyor. Ankara Hacettepe Üniversitesi spor Bilimleri Fakültesi’nde okuyan Obuz, üniversite ise spor olarak fitness yaptı. MasterChef 2019’da yarışan Yasin Obuz daha sonra Survivor 2020’ye katılmıştır.

İlk spor lisansı 1998’de çıkan Obuz, amatör ve profesyonel olarak futbol oynuyor. Şimdi sıra,çocukluğunda 2 yıl jimnastik yaptı, voleybol ve basketbolda oynadı.

Hikmet Tuğsuz, 16 Kasım 1986’da Antalya’nın Akşeki ilçesinde bağlı Bademli ilçede. Adnan Menderes Beden Eğitimi ve Sınıfta yüksekndan eğitim olan olan Tuğsuz ayakkabı İlkokul 4. sporla yarışmaya uygun bir okul ile sporla tanıştı. Eğitimini verenler, kendilerine atletizme yönlendirdi. Öğretmen tarafından yarışmada elde edilen olan Tuğsuz, milli takımcathrul Oğulbulan de Ertulbulan branşınadi.

survivorallstar2022.com – Gündem

Survivor All Star, Gündem, Magazin, Haberler

Yorum yapın