Survivor Yasin ve Hikmet diskalifiye mi olacak? 22 Şubat Survivor All Star Yasin diskalifiye mi oluyor, elenecek mi? Hikmet diskalifiye mi olacak?

Survivor bir seçimdai sona erdikten sonra Yasin ve Hikmet arasında tartışın. Tartışmanın akabinde ikili kavgalar çıkıyor. Peki, Survivor Yasin ve Hikmet kavga mı ediyor, diskalifiye mi olacaklar? 22 Survivor All Star Yasin ve Hikmet kavgası ve tartışması yayınlandı mı? Survivor Yasin ve Hikmet diskalifiye mi olacak? 22 Şubat Survivor All Star Yasin diskalifiye mi oluyor, elenecek mi? Hikmet diskalifiye mi olacak? İşte detaylar…

Survivor Yasin ve Hikmet diskalifiye mi olacak?  22 Şubat Survivor All Star Yasin diskalifiye mi oluyor, elenecek mi?  Hikmet diskalifiye mi olacak?

Survivor 2022 TV’de bir yardımda davetinin Yasin’in kavgası görüldü. Bugün yapılan birda toplantısında Hikmet ve Yasin’de tartışıldı. Ada üzerinden rekabetten sonra Yasin ve Hikmet atışmaya başladı. sonra kavga çıktı. Yaşanan tartışmanın görüntülerinin tamamı TV’de yayınlanmadı. Ancak bir bölüm TV’de ekranlara gelecek. Tüm görüntüe Exxen TV’den ulaşabilirsiniz.

SURVİVOR YAYINLANMAYAN GÖRÜNTÜLERE EXXEN ÜZERİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Survivor Yasin ve Hikmet diskalifiye mi olacak?  22 Şubat Survivor All Star Yasin diskalifiye mi oluyor, elenecek mi?  Hikmet diskalifiye mi olacak?

Yasin ve Himet diskalifiye mi olacakk. Detaylar bugün yayınlanacak olan yeni süresi netlik kazanacaktır.

Survivor 29. bölüm fragmanı çıktı. Yasin ve Hikmet arasında gerçekleşenlerin planlarından bazıları belli olacak.

YouTube video

21 Kasım 1988’de doğan ve 3 olan Yasin Obuz, bu yanandan spor yapıyor. Ankara Hacettepe Üniversitesi spor Bilimleri Fakültesi’nde okuyan Obuz, üniversite ise spor olarak fitness yaptı. MasterChef 2019’da yarışan Yasin Obuz daha sonra Survivor 2020’ye katılmıştır.

İlk spor lisansı 1998’de çıkan Obuz, amatör ve profesyonel olarak futbol oynuyor. Şimdi sıra,çocukluğunda 2 yıl jimnastik yaptı, voleybol ve basketbolda oynadı.

Hikmet Tuğsuz, 16 Kasım 1986’da Antalya’nın Akşeki ilçesinde bağlı Bademli ilçede. Adnan Menderes Beden Eğitimi ve Sınıfta yüksekndan eğitim olan olan Tuğsuz ayakkabı İlkokul 4. sporla yarışmaya uygun bir okul ile sporla tanıştı. Eğitimini verenler, kendilerine atletizme yönlendirdi. Öğretmen tarafından yarışmada elde edilen olan Tuğsuz, milli takımcathrul Oğulbulan de Ertulbulan branşınadi.

survivorallstar2022.com – Gündem

Survivor 2022, Gündem, Magazin, Haberler

Yorum yapın