Survivor Yarışmacısının Eski Sevgilisi Tanıdık Çıktı!

ARDAHAN (Snob Dergisi) – Hayatta kalan‘da salıı yeni bir eleme deneyimlendi. Heyecan dolu anların yaşandığı bu haftanın elemesinde, potada yer alan ArdahanBarış ve Gizem ve Gökhan Keser’in noter iddiası belli oldu.

Acun Ilıcalı Ardahan’ı gerçekleştirmek için, halk geceden gelen SMS’e adaya veda yarışmacının Ardahan’ı duyurdu.

Ardahan Özkanbaş‘ına vedası sonrası özel hayata dair araştırmaya gidilmeye başlandı.

ESKİ AŞKI TANIDIK ÇIKTI

Şu sıralar içinde kimse olmayan Uzkanbaş’ın eskiden Tuğçe Ergiişi ile sevgili olduğu ortaya çıkmış. Ergişi, Kısmetse Olur ve Bu Tarz Benim gibi yarışmalarda boy göstermişti.

OLAYLI BİR ŞEKİLDE AYRILMIŞLARDI

Ardahan Özkanbaş ile Tuğçe Ergişi’nin ayrılığı olaylı olmuştu.

Ardahan’a sert sözler sarf eden Tuğçe Ergişi paylaşımlarında, “Terbiyesiz Ardahan Özkanbaştır, Üzkanbaş ilişkidir, nedir? Bugün evime ben yokken 4 adamla birlikte kapıma gelmiş. Terbiyesiz, aşıksız! kadar basıp 4 adamla nasıl gelirsin sen?

Survivor ARDAHAN UZKANBAŞ KİMDİR?

Ardahan Uzkanbaş, 1987 senesinde Ardahan’da doğmak . 8 yıl Adanaspor altyapı takımlarında forma giyen Uzkanbaş, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle futbola ara vermek zorundaca bu süreçte askerliğini tamamladı.

ardından 2 yıl Dubai’de yaşadı. Türkiye’ye döndükten sonra aktif olarak sporla hayata Uzkanbaş, sonra Kazakistan’a 6 yıl orada sürdü.

TUĞÇE ERGİŞİ KİMDİR?

Tuğçe Ergişi, 1989 yılında İstanbul’da geldi. Anne ve babası Tuğçe henüz 4 evliliklerini noktaladı. Tiyatro Bölümünden mezun olan Ergişi, 2014 yılında “Bu Tarz Benim” konulu yarışmaya katıldı. Öykü Öyküsü’nün üstlendiği, Sert jüri üyeliğini Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert’in ve Uğurkan Erez’in sunucu ve Uğurkan Benim, adlı yarışmada Ayşenur Balcı, Aycan Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Buse Doğanay, Esra Özüver, Gizem Güler, Gizem Kayaalp, Melek Balkan, Özlem Özden, Roza Şake, Nur Bozar, Sara Ayşem Koçoğlu, Meltem Keklik gibi isimlerle yarıştı.

31 Ağustos 2015 tarihinde Tv8 ekranlarında “İşte Benim Stilim” seçiminde da anne adayları, 15 Kasım – 1 Aralık 2016 tarihinde “Miss Humanity” yarışmada’da Türkiye’yi temsil ve ikincilik elde etti. 26 Aralık 2016 tarihinde, Kanal D’de yayınlanan Seda Akgül’ün yürüttüğü “Kısmetse Olur” katılan oldu.2018 Miss Asia yarışmasında Miss Best Body yarışmasını aldı. yarışmada 2. Runner Up aldı.

Survivor Yarışmacısının Eski Sevgilisi Tanıdık Çıktı!

Survivor Yarışmacısının Eski Sevgilisi Tanıdık Çıktı!
Survivor Yarışmacısının Eski Sevgilisi Tanıdık Çıktı!
Survivor Yarışmacısının Eski Sevgilisi Tanıdık Çıktı!
Survivor Yarışmacısının Eski Sevgilisi Tanıdık Çıktı!

Snob Dergisi / Dergi

Ardahan Uzkanbaş, Acun Ilıcalı, Survivor, Ardahan, Magazin, Haberler

Yorum yapın