Survivor yarışmacısı, başcazgırı hastanelik etti: Kafama kafama vurdu, beni öldürmeye çalıştı

Antalya’da ulusal bir TV kanalındaki parkur yarışması ile adını duyuran başpehlivan antrenörü Hikmet Tuğsuzbaşcazgır Bayram Ali Dede’yi sopayla darbetti.

Olay, saat 07.00 sıralarında Gebizli Mahallesi 1107 Sokak’ta meydana geldi. Başcazgır Bayram Ali Dede, otomobilden sopa ile inen başpehlivan antrenörü Hikmet Tuğsuz‘un saldırısına maruz kalır. Dede, aldığı sopa darbeleri ile yere düştü. Tuğsuz, Dede’ye vurmaya devam edip, başına tekme attı. Bu sırada bir kişinin ‘Hikmet abi, Hikmet abi yapma’ diye bağırdığı duyuldu. İhbarla olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. İlk müdahaleyi sağlık yapan ekip, Bayram Ali Dede’yi canlandırdı.

Survivor oyuncuları, başcazgırı hastanelik yaptı: Kafama kafama vurdu, beni öldürmeye çalıştı

SOSYAL MEDYADAN ATIŞTILAR

Bayram Ali Dede, yaşadığı saldırıyı sosyal medya hesabından paylaştı. paylaşıma”Hikmet Tuğsuz ile AE, seninle Türk adaleti önünde hesaplaşacağız” notunu düşen Dede’ye, Hikmet Tuğsuz “Bu arada ben dövdüm seni, kimse yoktu” diye karşılık verdi.

Survivor oyuncuları, başcazgırı hastanelik yaptı: Kafama kafama vurdu, beni öldürmeye çalıştı

“BENİ ÖLDÜRMEYE ÇALIŞTI”

Telefonda DHA muhabirine açıklama yapan Bayram Ali Dede, “Hikmet Tuğsuz ve yanındaki arkadaşını öldürmek amacıyla geldiler. Hikmet Tuğsuz kafama kafama vurdu. Beni öldürmeye çalıştı” dedi.

Polis, Tuğsuz’u yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Hikmet Tuğsuz DHA 3. Sayfa Magazin Güncel Haberler

Yorum yapın