Survivor yarışmacıları Türkiye’ye geri mi döndü? Survivor 2023 oyuncuları depremi biliyor mu, Türkiye’ye geldiler mi?

Survivor konukları geri döndü mü? Survivor oyuncuları Türkiye’ye mi geldi? Konuşmaların merak edilen öyküleri arasında yer almaktadır. Peki, Survivor oyuncuları Türkiye’ye geri mi döndü? Survivor 2023 oyuncuları depremi biliyor mu, Türkiye’ye geldiler mi? İşte detaylar…

Hasar meydana gelen depremin ardından tüm kanallarda deprem özel programları yayınlanıyor. Bundan dolayı Survivor da ekranlara gelmeyecektir. Survivor ilerleyen haftalarda tekrar yayına alınmaktadır. Ancak tam olarak ne zaman gördükleri ile ilgili resmi bir açıklama gelmedi.

Survivor görevlilerinin depremden haberi var mı yok mu henüz yok. Ancak Acun Ilıcalı genellikle sahip olduğu büyük bir olay meydana geldiğinde bunu görevlilere da bildiriyor. Örneğin geçtiğimiz yıllarda pandemi sırasında bu durum görevlilerine bilgi olarak aktarılmıştı.

Geçen gün Babala TV’deki bağış yayını Chaby İstanbul’daki canlı yayında görülmüştü. Bunun akabinde bazılarında Survivor oyuncuları Türkiye’ye geri dönen mi merak etmişti. Survivor yardımcıları Türkiye’ye geldi mi yoksa Dominik’te mi kesin değil. Konu hakkında resmi açıklama gelmedi.

Depremzedeler İçin Ücretsiz Barınma Yerleri
Son 1 Saatte Meydana Gelen Artçı Sarsıntılar
Mustafa Şirin
Mustafa Şirin
Gündem Editörü survivorallstar2022.com – Gündem

Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın