Survivor yarı finalistleri kim? 2023 Survivor yarı finalist kim oldu?

Survivor yarı finalistleri kim? 2023 Survivor yarı finalisti kim oldu? merak ediliyor. Dün akşam son parkur oyununda mücadele eden Nefise, Yusuf, Ertuğ ve Özgür İstanbul’a yarı finalist olarak gelebilmek için ter döktü. Survivor’da heyecan devam ederken arama motorlarında ise Survivor yarı finalistleri kim? 2023 Survivor yarı finalisti kim oldu? soruşturmalar araştırıldı.

SURVİVOR YARI FİNALİSTLERİ KİM?

Uzun bir süredir devam eden Survivor 2023’ün İstanbul’da yapılacak yarı finalinde gelecek ilk isimler Yusuf ve Nefise oldu. Yarı final oyunu için kıyasıya mücadele eden oyuncular, kazandıktan sonra gördüklerini yere atarak dakikalarca ağladı.

NEFİSE VE YUSUF YARI FİNALDE

Dün akşam son parkur oyununda mücadele eden Nefise, Yusuf, Ertuğ ve Özgür İstanbul’a yarı finalist olarak gelebilmek için ter döktü. Kıran kırana geçen mücadelenin ardından Nefise ve Yusuf İstanbul’daki yarı finale doğrudan gitme hakkı kazanarak ilk iki yarı finalist oldu. Yarışmanın ilk galibi Yusuf, kendisinden kuma atarak dakikalarca gözyaşı döktü. Ay zorlu parkurlarda mücadele eden ve şu an Survivor’da olan tek kadın yarışmacı Nefise ise kazandıktan sonra “Canım çok acıyor” diyenlerin gözyaşlarına hakim olamadı.

Survivor yarı finalistleri kim?  2023 Survivor yarı finalisti kim oldu?

Oyunun ardından ada konseyinde konuşan Nefise, yaşadığı zor günlerden dolayı sıkıntıdan saç kıran olduğunu söyledi. Yusuf ise yarıştan sonra kazandığına inanmadığını ve yeniden yarışacağını sandığını söyledi. Dominik’ten yapılan oğlu oylamada Ertuğ ve Özgür için SMS liderliğine çıktı. Yapılan oylamada daha az SMS’i alan oyuncular Survivor 2023’ü dördüncü olarak bitirecek.

Survivor 2023 Tv8 Gündem Yaşam Haberleri

Yorum yapın