Survivor Yaman kimdir? Survivor Yaman Keleş’in ilham veren hayat hikayesi

Survivor Yaman kimdir? Survivor Yaman Keleş’in ilham veren hayat hikayesi

Survivor Yaman kimdir? Survivor 2024 All Star yarışmasında adından sıkça söz ettiren isimlerden biri de Yaman Keleş. Peki, Survivor Yaman kimdir? Yaman Keleş nereli, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Survivor Yaman’ın kekemelikle mücadelesi nasıl başladı? Survivor Yaman evli mi? İşte Survivor Yaman hakkında merak edilenler…

SURVİVOR YAMAN NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Survivor Yaman, aslen İstanbul Arnavutköy’de 1995 yılında doğdu. 29 yaşındaki Yaman Keleş, babasıyla birlikte koltuk atölyesinde çalışıyor. Esnaflık yapan Yaman Keleş, Survivor’a katılmadan önce de sporla ilgileniyordu. Yaman Keleş, Survivor 2024 All Star kadrosuna sonradan dahil oldu.

Survivor Yaman kimdir? Survivor Yaman Keleş'in ilham veren hayat hikayesi

SURVİVOR YAMAN’IN KEKEMELİKLE MÜCADELESİ

Survivor Yaman, hayatının en büyük zorluklarından biri olan kekemelikle mücadele ediyor. Yaman Keleş, 3 yaşında başlayan kekemelik sorununu Survivor platformunda anlattı. Yaman Keleş, 18 yıl boyunca konuşamadığını, kendini ifade edemediğini ve bu yüzden çok zorlandığını söyledi. Yaman Keleş, Survivor sayesinde kekemeliğini yenmeye çalıştığını ve kendine güven kazandığını belirtti.

SURVİVOR YAMAN’IN PERFORMANSI VE KİŞİLİĞİ

Survivor Yaman, yarışmada gösterdiği performans ve kişiliğiyle izleyicilerin beğenisini topladı. Yaman Keleş, kendine has dörtlükleriyle hem eğlendirdi hem de rakiplerine meydan okudu.

Survivor Yaman kimdir? Survivor Yaman Keleş'in ilham veren hayat hikayesi

Yaman Keleş, “Biz buradan sağsalim adaya kendimizi atabilirsek, daha güçlü, daha özgüvenli olacağız. Survivor bu sene çok da Yaman olacak, görelim bakalım el mi yaman ben mi?” sözleriyle iddiasını ortaya koydu. Yaman Keleş, eleme potasından çıkarak yarışmaya devam etti.

SURVİVOR YAMAN EVLİ Mİ?

Survivor Yaman, yarışmaya katılmadan önce evlendiğini açıkladı. Yaman Keleş, eşiyle birlikte Survivor macerasına atıldığını ve onun desteğini aldığını söyledi. Yaman Keleş, eşine olan sevgisini ve özlemini de dile getirdi.

Survivor Yaman, Survivor 2024 All Star yarışmasında adını duyuran, kekemelikle mücadele eden, esnaflık yapan ve evli olan bir yarışmacıdır.

Yorum yapın