Survivor Ünlüleri Yola Çıktı

Dominik Cumhuriyeti’ne bağlı bir adada gerçekleştirilecek olan ‘Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katılan ünlü rakiplerin yolculuğu başladı. Dominik Cumhuriyeti uçuş öncesi havalimanında açıklamalarda bulunan Nihat Doğan, ‘Reytingi bol, materyal bol bir program Türkiye’yi bekliyor’ dedi.

Dominik Cumhuriyeti yolculuğu öncesi Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde toplanan ünlüler yarışmasının büyük yankı uyandıracağını söyledi. Pascal Nouma ile şakalaşan ünlü sanatçı Nihat Doğan gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Nihat Doğan, Bir kere çok enteresan bir hava yakaladık. Programın tanıtımı dönmedi. Buna rağmen tüm Türkiye programından haberdar. Tanıtıcı bir şey olmasına rağmen herkes bu programı bekliyor.

İnanın yedilerimizden aldığımız mailler gönderilerden aldığımız ki günler öncesinden bize dua edenler var, ‘Aman Allah’ım Nihat’ı sağ salim bize geri gönder. Nihat’ımız orada başarılı olsun diye.

Reyting bol, malzeme bol bir program Türkiye’yi bekliyor. Ülke insanı da sıkıntılı bir süre girdiği seçimden dolayı o kısıtlamanın o sıkıntısını sorumlu atar dedi.

Yaklaşan genel seçimlerle ilgili yedilerine bir çağrıda da bulunan Nihat Doğan, ‘Benim halkım bu süreç içinde provokasyonlardan uzak dursun’ dedi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Magazin

Survivor Magazin Politika Güncel Haberler

Yorum yapın