Survivor tarihinin en ağır cezası! Hikmet’e saldıran Yasin, 6 oyundan men edildi

Hayatta kalan All Star’ın önceden gündemde olan ada konseyinden sonra sinirlerine hakim olamayan Yasin, takım arkadaşı Hikmet’e saldırdı. Küfür ve yumrukların uçuştuğu tüm çarpışmaların tespit edilirken dün akşam yaşanan yeni süre boyunca Acun IlıcalıYasin ve Hikmet cezayı açıkladı.

Hayatta kalan All Star’da dokunulmazlık oyununda birda noktasından vurularak bir kavga yaşandı. Hikmet’in yastırasının Yasin’i attığını söylediğini söylemesi, bir ada konseyi çekimlerinin bitmesinin devam etmesine sinirlerine hakim olamadı. Hikmet’in doğrultusunda yürüyen Yasin ortalığı karıştırdı. Sözlü ve fiziki şiddeti uygulayan Yasin’i sakinleştirmek için yarışmacıların bir sıra çekimi de olaya müdahale etti.

Survivor ceza en ağır ceza!  Hikmet'e saldıran Yasin, 6 oyundan erkek edildi

Hayatta kalan‘ın yeni bölümünde ise Acun Ilıcalı, acil durum konseyini topladı. Konseyde gidişi Hikmet Tuğsuz, “Benim de saldırı çabam var ama beni tuttular. O küfürlerden sonra hiçbir erkek duramazdı. Sabrım bir yere kadardı.

Survivor ceza en ağır ceza!  Hikmet'e saldıran Yasin, 6 oyundan erkek edildi

İki yarışmacı için senin seçimlicalı seçimlerimde seçimleri açıklayan Acun seçimlerinde çok sayıda manzara görüyoruz. Ama bir kaç saat önce yaşanan bu olayda hiç görmedik. Seni diskalifiye etmek için bütün zor şartlarda. Hayatta kalan‘la bağdaşmadığını görmedim. Yayın kurallarında işaretin veremedik.”

Survivor ceza en ağır ceza!  Hikmet'e saldıran Yasin, 6 oyundan erkek edildi

“Ancak sürgün noktasından gelmeden nedeniyle diskalifiyemenler, ancak hayatta kalanlardan dolayı en yüksek cezalardan birini görmeden bir seçenek olarak tercih edilir. Bu saldırganlıkta devam edebilirler. Bunu kaldırabilir mi?

Acun Ilıcalı’nın açıklamalarının tamamlanmasının ardından Yasin, “Survivor’a devam etmek istemeyi mi planlıyorsun?” sorusuna göre “Bunun başarımdı. Ancak 6 ödül değil 10 ödül olsa yine kalmak isterim.

Survivor ceza en ağır ceza!  Hikmet'e saldıran Yasin, 6 oyundan erkek edildi

Öte yandan Acun Ilıcalı Hikmet Tuğsuz’a verilen cezayı da açıkladı. Saldırı’ya yönelik olsada da Hikmet’in ancak saldırıya uğradığını belirten Ilıcalı, “Hikmet sizin saldırıya uğran ve kötü söz işittiğin doğru. Ancak seni olduklarında da saldırıdın. Sebebi Se’de olacak.

Ecem Altan

Acun Ilıcalı, Yasin Obuz, Survivor, Tv8, Magazin, Haberler

Yorum yapın