Survivor sürgün adasına kim gitti? 21 Şubat 2022 Survivor kim elendi? 2022 Survivor kim elendi?

2022 Survivor All Star yeni kurallar ile sezona başladı. Survivor yarışmasının yeni kuralı kuralı, eleme adaylarının bir gözden geçirme. TV8’in seçme yarışması Survival Star sürgününe kim gittior giriş geldi. Survivor kim elendi ve sürgün adası kim gitti seyirciler tarafından merak ediliyor. 2022 Survivor All Star kim elendi soru ve sürgün adasına kim gitti merak ediliyor. Peki, Survivor sürgün adasına kim gitti? 21 Şubat 2022 Survivor kim elendi? 2022 Survivor kim eledi? Survivor sürgün adasına kim gitti? TV8’de yayınlanan Survivor sürgün adasına kim gitti ve kim elendi merak ediliyor. Survivor sürgün adasına kim gitti? Detaylar haberimizdedir…

Survivor Star dokunulmazlık All takım belli oldu. Survivor oğlu inşa edilecek dokunulmazlık oyunu çıkaracak gönüllüler takımı bir isim yapacaklar. Çıkardıkları isim, sürgün adasına giden ilk eleme adayı olacaktır. Dokunulmazlık oyunu kurma gönüllüler takımı, oy paketi Yunus Emre’yi göndermeye gönderilmiştir.

Yunus Emre : 7

Hikmet : 2

Sude : 1

Survivor sürgün adasına kim gitti?  21 Şubat 2022 Survivor kim elendi?  2022 Survivor kim eledi?

2022 Survivor yine heyecanlı bir şekilde devam ediyor. Herkes tarafından yoğun ile izlenen Survivor All Star, ikinci dokunulmazlık oyunu kim kaybetti ve sürgün adasına kim gitti belli oldu. Survivor ikinci dokunulmazlık oyun takımı ekibi Gönüllüler oldu. Oylama Gönüllüler takımı, sürgüne gidecek ikinci isim belirlenecek. Oylama Sonucu Gönüllüler’den Yasin sürgünna giden ikinci isim olmuştur.

Yasin : 5

Hikmet : 3

Gökhan : 3

berna : 2

Survivor sürgün adasına kim gitti?  21 Şubat 2022 Survivor kim elendi?  2022 Survivor kim eledi?

Survivor All Star’da eleme adayı kim olduğu ve sürgün adasına kim gitti merak ediyor. Seyircilerin geleceği ile izlenen Survivor All Star yarışması, izleyenlere heyecanlı yaşatıyor. Bu hafta Survivor’da dokunulmazlık oyunu oynama ilk gönüllüler oldu ve sürgün adası ilk giden isim Yunus Emre olmuştu. İkinci dokunulmazlık oyunu takım yine Gönüllüler oldu. Gönüllüler takımı ikinci eleme adayı olarak Yasin’in sürgün adasına gönderildiler.

YouTube video

survivorallstar2022.com – Gündem

Survivor All Star, Survivor Eleme, Gündem, Magazin, Haberler

Yorum yapın