Survivor sürgün adası nedir? Sürgün adası nasıl bir yer?

Hayatta kalan sürgün adası nedir? TV8’in en çok izlenen programı yarışması Hayatta kalan All Star hızlı bir başlangıç ​​yaptı. Yeni sezonda Sürgün Kampı kuralını getiren Acun Ilıcalı, yeni kuralın detaylarını da yarışmada yarışmada. Sürgün adası nasıl bir yer? Survivor sürgün adası nedir? araştırılmakta. İşte ayrıntılarla birlikte Acun Ilıcalı’nın açıkladığı Sürgün adası nasıl bir yer? Survivor sürgün adası nedir? sorularının haberimizde…

SÜRGÜN ADASI NASIL BİR YER?

Survivor All Star ile ilgili açıklayan Acun Ilıcalı, ‘Sürgün adası ile şu ifadeleri kullanımları: ‘Sürgün kampını başlatıyorum. Bu akşam burada biri ayrılacak ve tek başına kalacak!”

Acun Ilıcalı, ”Dört gün orayı çıkaramayacak 10 yarışmacı diyebileceğim. Saatlerin zor ders çalışmak. Onun dışında ilk giden 24 saat boyunca tek kalacak. ikinci iki kişiyle yaşayacaksınız. Allah yolunda gidenler olsun.” dedi.

Bir yarışmacı seçilecek ve o kişi sürecek adaya gidecek. İkinci, “ve mücadeleciler” da gittikten sonra dört yarışmacıdan biri Survivor’dan elenecek.

Kalan yarışmacılar birdada yaşayacak ve geri dönecekler.

Sürgün Adası Kuralları:

  • Günlük erzakları tüketecekler ve ödüllerden faydalanamayacaklar.
  • Hiçbir şekilde oyunlara giremeyecekler.
  • Yarışmacılar hiçbir şekilde kullanımlarıyla iletişim kuramayacak.
  • Dört yarışmacı kalacak.
  • tamamen ayrı bir yerde bir bir kamp olacak ve iletişim yerde.

Sürgün adası nasıl bir yer?  Survivor sürgün kampı nedir?Survivor Sürgün Adası

SURVİVOR SÜRGÜN ADASI NEDİR?

Survivor’da yeni sezon ile birlikte, elemeler öncesi Sürgün Kampı hazırlandı. Sürgün kampı kuralına göre, onunla gün dokunulmazlık oyunu oynanacak ve antrenman yapmak ile en çok oy alan yarışmacısı kampına gönderilecek. 4 gün sonunda toplamda 4 eleme adayının şimdiki zamanına 5. gün Survivor’a veda katılacak yarışmacı Sürgün kampına 4 eleme seçimi belirlenecek.

survivorallstar2022.com – Gündem

Survivor All Star, Acun Ilıcalı, Survivor, Saat, , Haberler

Yorum yapın