Survivor Sude ve Mert sevgili mi? Survivor 2022 Mert ve Sude olayı nedir? Mert ve Sude sevgili mi, ayrıldı mı?

Survivor 2022 All Star devam ve bölüm fragmanında Mert Sude arasında yaşanan olaylar görüldü. Bunun akabinde izleyiciler, Survivor Sude ve Mert sevinci ne var, sevgili mi? Sude ve Mert arasında ne oldu? Survivor Sude ve Mert olay nedir, neler yaşandı? Bazı izleyiciler, Mert’in iki sevgilisi mi var? artık standart. Detaylar haberimizde…

Bugünkü bölümden sonra yeni fragman yayınlandı.

YouTube video

Survivor izleyiciler izleyiciler parçayı izledikten sonra ve Sude sevgili mi, ayrı mı, ne var ne kadar çok cevaplarını merak etmiştim. Konu hakkında resmi bir açıklama yapılmazken Mert’in parçası büyük merak uyandırdı. Mert, Nisa’ya “Senin onun olduğun yerde bir şey geliyor biliyor musun?” dedi. Ayrıca Mert, Oday’a “Sana Ben gelen sana Nisa ilege? bir şey diyor muyum?” dedi. Ogeday, Nisa ve Mert arasında kısa bir. görüşmeler sürerken hakkında görüşmelerde bulunulacak birdada merkezinde belli olacaktır Ada dokunulmazlık oyunundan sonra ekranlara gelecek.

Güncelleme:

Geçenki olaylardan sonra Acun Icalı, Mert’in hazırlık haftasına izin verilmesi. Bugünkü Survivor yeni uzun Mert ve Sude özel olarak görüşecekler. Detayları yeni öğrenmiş olabilir.

Güncelleme 2:

Survivor 16 Şubat yayınlanan yeni fragmanda Mer’in Sude’ye sevgililer gününe özel çiçekli görünümünde görünüyor. Mert”Sevgililer günün kutlu olsun.“Sude’ye çiçek veriyor. Sude ise akabinde”Teşekkür ederim canım. Senin de kutlu olsun.“Bunun ardından Nisa’nın şaşkınlığı dikkat çekiyor. Nisa Mert’ hitaben “Mert’in … istiyorum.” şeklinde konuşuyor.

YouTube video

Survivor Sude ve Mert sevgili mi?  Survivor 2022 Mert ve Sude ayrılma nedir?  Mert ve Sude sevgili mi, bıraktı mı?

Survivor All Star‘ın oğlu Mert, Ogeday, Nisa ve Sude ile karşılıklı sohbet ettik. Sude’nin ağlaması nedeniyle Mert, Nisa’ya “Sude ve arkadaşlarıyla uğraşıyordum.” dedi. Nisa ise Sude’ye “Sana bunu söylemem lazım. Seninle nasıl oynandığını konuşmam lazım. Karşında nasıl biri olduğunu bilmen lazım” dedi. Bu sözler “Mert’in iki sevgilisi mi var?” akıllara gelenler dile getirdi.

Survivor All Star’da yarışmacıların performansları kadar özel hayatları da konuşuluyor. Dün akşam bölümü Mert Öcal, Ogeday, Nisa Bölükbaşı ve Sude’nin tartışması gündem oldu.

Magazinkolik’in haberine göre, oyun öncesi konuşması sırasında Sude’nin ağladığını açıklayan Mert, Ogeday ve Nisa’nın insanların özel hayatlarına burunları sokmaya onları ifade etti. Öte yandan Mert, Nisa’ya “Senin bende bir sürü sırrın var.” dedi.

Survivor Sude ve Mert başarısı ne var, sevgili mi?  Sude ve Mert arasında ne oldu?  Survivor Sude ve Mert olay nedir, neler yaşandı?

Konuşmasında Mert, “Benim burada verdiğim insanlara var. Çok değer verdiğim bir arkadaşı. Dün akşam buraya gelirken ağladığını gördüm. Onun yüzünden o kadar seyrediyorsun. . Kız arkadaşlarının gitmeyeceklerde dedikodularda bulunmamışlar. kullanımları.

Nisa ise, orada bir konuşma sonrası “Sude’nin dününü geçirdiğini. Ogeday da arkadaşının o durumunu biliyor. Ogeday sonra beni uyandırmıştı. Anlattılar bu olay.

Bu konuşmalardan ‘Mert’in özel hayatta Sude’nin sıradaki bir şeyler daha var ve Nisa ile Ogeday bu ilişkiye nasıl mı olacaklar?’ akla getirdi.

“Mert özel olarak Sude’de’ başka birisi mi varin yanından gelecek olan bu sözden sonra Sude’den ise değerlendirmesini tutamayarak düşünüyordum “Ş anneyden herhangi bir şekilde’den dolayım için net söylemiyorum. ders biliyorum.” dedi.

Survivor Sude ve Mert sevgili mi?  Survivor 2022 Mert ve Sude ayrılma nedir?  Mert ve Sude sevgili mi, bıraktı mı?

survivorallstar2022.com – Gündem

Survivor All Star, Survivor 2022, Survivor, Star, Gündem, Magazin, Haberler

Yorum yapın