Survivor son bölüm kim elendi? Survivor hangi yarışmacı elendi? Survivor dün kim elendi?

TV8 kanalında yayınlana Survivor, yeni bölümleriyle çalıntılardan söz almaya devam ediyor. Survivor’da geçen akşam dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Konseyin ardından hangi oyuncuların elemanının adayı olduğu merak konusu oldu. Peki Survivor son bölüm kim elendi? Survivor hangi katılımcılara elendi? Survivor dün kim elendi? Detaylar haberimizde…

SURVİVOR 2023 YARIŞMACILARI

Ünlüler Takımı: Zeynep Alkan, Ümit Erdim, Aysu Keskin, Cansu Tuman, Yusuf Güney, Seçkin Piriler, Murat Eken, Berdan Mardini, Barış Telli.

Gönüllüler Takımı: Aziz Ozan Dilber, Gizem Avcı, Osman Can, Aleyna Elibol, Asena Demirbağ, Özgür Tetik, Tunga Sayan, Kardelen Kalender, Walison Fonseca.

HAYATTA KALAN OĞUL BÖLÜM KİM ELENDİ?

Acun IIlıcalı, 29 Ocak günü ada konseyinde çarpıcı bir şekilde bulunarak Yusuf Güney’in yarışmasına devam ettiğini açıkladı. Ilıcalı, ”Kırmızı takımı için bugün itibariyle bir kayıp daha yaşanıyor. Yusuf Güney Survivor’a devam edemeyecek. Bu sene tam anlamıyla bir direnç senesi oldu ve olacak. Şartlar çok zor olacak. Bu sene daha önce de koruyucular gibi akıl oyunları ile askerlerin mental, psikolojik ve akıllarını kullandıkları sezon. Yusuf Güney de seninle vedalaşmak için yanınıza gelecek.” ifadesini kullandı.

Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın