Survivor son bölüm İZLE! Survivor son bölüm ne oldu? 21 Mart Survivor İZLE!

TV8 kanalında yayınlana Survivor, yeni bölümleriyle çalıntılardan söz almaya devam ediyor. Dokunulmazlık oyununun ardından takımlar arasında konsey gerçekleşti. Yapılan oylama sonucunda gönüllüler takımlarından Asena eleme adayı oldu. Geçen hafta Survivor’a hangi davetlinin veda ettiği merak konusu oldu. Peki Survivor son bölüm ne oldu? Survivor en oğlu kim elendi? Detaylar haberimizde…

HAYATTA OLAN OĞUL BÖLÜM NE OLDU?

Geçen akşam dokunulmazlık oyununu 2-0’lık skorla Ünlüler kazandı. Ünlüler hem insanlarda hem de erkeklerde dokunulmazlığı kazandı. Gönüllüler takımında yapılan oylama sonrasında Asena üçüncü eleme şampiyonu olmuştur.

1. eleme adayı : Murat

2. eleme adayı : Aziz

3. eleme adayı: Asena

SURVİVOR EN SON KİM ELENDİ?

Survivor 2023’ün dün akşam yayınlanan bölümünde Fatih, Cansu, Aziz ve Alper arasında eleme heyecanı yaşandı. Seyircilerden en az SMS’i alarak yarışmaya veda eden isim gönüllüler takımlarından Fatih oldu. Konseyde konuşan Acun Ilıcalı, “Geçtiğimiz sene All Star’ın ile üzerinde bir oy kullanımı oldu, çok şaşkınım” dedi. Konseyde kadrolardan en az oyu alarak yarışmaya veda eden isim ise Fatih oldu. Veda konuşmasında yaşadığı üzüntüden bahsetmeen Fatih, “Bu benim uzun yaşamayı hayalimdi. Hep Dominik’in kumlarına 66’ı kazımak istiyorum. .Gençlere ve bölgelereme hayallerinden vazgeçmemelerini ve zaman istedikleri şeyi yapabileceklerini burada göstermiş oldum.

Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın