Survıvor Sercan düelloda elendi mi, adaya veda etti mi? Ödül oyununu kim kazandı?

Survıvor Sercan düelloda elendi mi, adaya veda etti mi? Ödül oyununu kim kazandı?

Inci Taneleri birinci bolume Dilber dansi damga vurdu Inci Taneleri

Survivor All Star elenen yarışmacının kim olduğu merak ediliyor. Düello sonucu ne oldu?  Düelloda Bozok yarıştı mı? Düelloyu kim kazandı, kim elendi? Survivor All Star’a veda eden yarışmacı kim oldu?” merakla araştırılıyor. Heyecanla takip edilen Survivor 25 Ocak Perşembe detayları…

Survivor Sercan duelloda elendi mi adaya veda etti mi Odul.webp

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da ödül oyunu için kıyasıya mücadele yaşandı. Kırmızı takım hem ödüle hem de galibiyete hasret kaldı. Günlerdir aç olan kırmızı takım ödülü kazanmak için bütün gücünü kullandı ve ödül oyununu kazanan kırmızı takım oldu. Kırmızı takıma morel oldu.

1706261509 702 Survivor Sercan duelloda elendi mi adaya veda etti mi Odul.webp

SURVIVOR ELEME ADAYLARI

4 eleme düellosunda Sercan, Bozok, Turabi ve Özgür adada kalmak için savaşacaklar. Fakat Survivor’da beklenmedik bir gelişmeyle Bozok, bu hafta düelloda yer alamadı.

1706261509 122 Survivor Sercan duelloda elendi mi adaya veda etti mi Odul.webp

SURVIVOR KİM ELENDİ?

Survivor’da eleme gecesinde  Bozok, dizindeki sakatlık sebebiyle düelloda eleme gecesinde oynamadı. Bu nedenle Bozok bu eleme gecesinde değil erkek elemesi olduğu hafta otomatik aday olacak. Diğer üç yarışmacının içindeki düello bu hafta değil iki hafta sonra olacak. Üç aday toplamda 6 galibiyet sayısına ulaşan eleme adayı olmaktan çıkacak.

Murat Ceylan herkesi şaşırtan açıklaması: “Bozok bugün oynayamayacak. Doktorumuz, sağ diz iç yan bağlarında 2. derecede yırtığı olduğunu söyledi. Bugün eleme olmayacak. Bozok ve bu üçlüden kaybeden, 2 hafta sonra aday olacak.”

Düelloda 6 puan alan yarışmacı eleme adaylığından kurtulacak.

1706261509 574 Survivor Sercan duelloda elendi mi adaya veda etti mi Odul.webp

Eleme düellosunda alınan sayılar şu şekilde;

Özgür: 6

Sercan: 4

Turabi: 6

Özgür 6 sayı alarak eleme potasından çıktılar. Son olarak Turabi ve Sercan düelloda potadan çıkan yarışmacı Turabi oldu. Turabi ve Özgür eleme adaylığından çıkarak yarışmda kalmaya devam edecek.

Eleme  düellosunda 4 puanla kalan aday ise Sercan oldu. Sercan iki hafta sonra erkek elemesinde Bozok ile yarışacak. Sercan mı bozok mu elenecek? Düello gecesinde belli olacak.

Survivor’da geçen hafta elenen kadın yarışmacı SEDA oldu.

Yorum yapın