Survivor Senem yok mu, neden yok? Survivor Senem neden elendi? Senem neden yarışmıyor?

TV8 kanalında yayınlanan Survivor, yeni bölümleriyle sahiplerinden söz almaya devam ediyor. Survivor’da bu akşam dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Dokunulmazlık oyununun ardından yaşananların ardından danışma görevlilerinden Senem konusu oldu. Senem’in yarışmasındaki akıbeti araştırılmakta. Peki, Survivor Senem yok mu, neden yok? Survivor Senem neden elendi? Senem neden yarışmıyor? Detaylar haberimizde…

Survivor’da geçen hafta eleme adayları Barış, Murat, Buse ve Aysu olmuştur. Yapılan oylama sonrasında adaya veda edenin adı Aysu Keskin olmuştur.

Survivor’da dokunulmazlık oyunu hangi takımın kazanacağı merak konusu oldu. Kıyasıya mücadelenin korunma dokunulmazlık oyununda 8-1 Ünlüler takımının galibiyetiyle tamamlandı.

Survivor’da bu akşam Acun Ilıcalı katılımcılara konseyin gerçekleşmeyeceğini duyurdu. Ilıcalı, Gönüllüler takımından Asena ve Merve’nin tartışması nedeniyle Senem’in yarışmasından sorumluğunu açıklamıştır. Gönüllüler takımında bir grubun ilerlemesi için bu hafta eleme olmayacak. Asena ve Merve’nin yarışmasındaki akıbeti geleceğinde belli olacaktır.

survivorallstar2022.com / Zehra Aygör – Gündem

Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın