Survivor Senem kavga mı etti? Senem kavga videosu İZLE!

TV8 kanalında yayınlanan Survivor, yeni bölümleriyle sahiplerinden söz almaya devam ediyor. Survivor’da bu akşam dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Dokunulmazlık oyununun ardından yaşananların ardından konsey görevlilerinden Merve ve Asena kavgası merak konusu oldu. Senem’in yarışmasındaki akıbeti araştırılmakta. Peki, Survivor Senem kavga mı etti? Senem kavga videosu İZLE! Detaylar haberimizde…

Survivor’da geçen hafta eleme adayları Barış, Murat, Buse ve Aysu olmuştur. Yapılan oylama sonrasında adaya veda edenin adı Aysu Keskin olmuştur.

Survivor’da dokunulmazlık oyunu hangi takımın kazanacağı merak konusu oldu. Kıyasıya mücadelenin korunma dokunulmazlık oyununda 8-1 Ünlüler takımının galibiyetiyle tamamlandı.

Survivor’da bu akşam Acun Ilıcalı katılımcılara konseyin gerçekleşmeyeceğini duyurdu. Ilıcalı, Gönüllüler takımından Asena ve Merve’nin tartışması nedeniyle Senem’in yarışmasından sorumluğunu açıklamıştır. Gönüllüler takımında bir grubun ilerlemesi için bu hafta eleme olmayacak. Asena ve Merve’nin yarışmasındaki akıbeti geleceğinde belli olacaktır.

survivorallstar2022.com / Zehra Aygör – Gündem

Gündem Haberleri

Yorum yapın