Survivor şampiyon ödülü ne kadar 2023? Survivor 1. lik ödülü kaç TL? Survivor’da şampiyon ne ödül kazanacak, para ödülü mü, araba mı?

Aylardır kıyasıya mücadelenin yaşandığı Survivor 2023, bugün akşam İstanbul’da yapılacak olan final bölümüyle ekranlara gelecek. 2 finalist Nefise ve Özgür oldu. Nefise ve Özgür ikilisinden biri şampiyon olacak. İzleyiciler büyük ödül merak etti. Peki, Survivor büyük ödül ne? Survivor 1. ödül nedir 2023? Survivor birincilik ödülü ne kadar? Survivor birincisine ne verilecek 2023? Survivor büyük ödül ne kadar merake ediliyor. İşte, Survivor birincisi ödül detayları!

Survivor 2023‘te birincilik ödülü henüz netleşmedi. Fekat geçen senelerde 1.lik ödülü 500 bin TL idi. Bu sene de aynı şekilde para ödülü verileceği tahmin ediliyor.

Survivor’da oğlu 2’ye kalan isimler Özgür ve Nefise oldu. İki isim bugün finale çıkacak ve en yüksek oyu alan isim sezon şampiyonu olacak.

Survivor şampiyonluk kupası ne kadar 2023?  Survivor 1.lik ödülü kaç TL?  Survivor'da şampiyon ne ödül kazanacak, para ödülü mü, araba mı?

Survivor büyük finalinde Özgür ve Nefise karşı karşıya gelecek. Bugün SMS yönetilecek ve şampiyon belli olacak. Survivor 2023’ün şampiyonu bugün yani 13 Haziran 2023 Salı günü belli olacak.

Survivor 2023 finali İstanbul’da yer alan Kuruçeşme Gösteri Merkezi’nde yapılacak.

Mustafa Şirin
Mustafa Şirin
Gündem Editörü survivorallstar2022.com – Gündem

Survivor 2023 Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın