Survivor Panorama Ayşe Yüksel ayrıldı mı? Survivor Panorama Ayşe Yüksel neden yok?

Survivor 2023’te yaşanan önemli anları yorumlayan ve değerlendiren Survivor Panorama’da yer almakta olan Ayşe Yüksel’in kullanım dışı olduğu tarafından dikkat çekti ve Survivor Panorama Ayşe Yüksel ayrıldı mı? gelişine neden oldu. Peki, Survivor Panorama Ayşe Yüksel ayrıldı mı? Survivor Panorama Ayşe Yüksel neden yok?

SURVİVOR PANORAMA AYŞE YÜKSEL AYRILDI MI?

Yayınlanan bölümlerde Ayşe Yüksel’in neden programda yer aldığına dair bir açıklama gerçekleştirilmedi. Bu nedenle henüz programdan ayrılıp, ayrılmadığı kısıtlamalar. Yaşanacak olan sıcak gelişmelerin ardından haberlerimiz güncellenecektir.

SURVİVOR PANORAMA AYŞE YÜKSEL KİMDİR?

Survivor 2021 Ayşe Yüksel Düzceli. 23 Mayıs 2000 doğumlu olan Yüksel, Düzce Üniversitesi’nde spor yöneticiliği bölümü okuyor. Üniversite 2. sınıf öğrencileri olan yönetici, ortaokulda masa tenisi eğitimine başladı, o yıllarda geçmişte halterde başarıyı yakaladı ve genç sınıfı Türkiye’de 3. oldu. “Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde Düzce’de doğdum. Düzce Üniversitesi’nde spor yöneticiliği bölümü 2. Sınıf öğrencileriyim. Ortaokulda masa tenisi eğitimi aldım ayni zaman da 7. Sınıfta haltere başladım ve genç görevli Türkiye’de 3. Oldum. 1 yıl 6 yıl mahalli ligde voleybola devam etti.Aynı zaman da voleybolun ikinci senesinde tenis antrenörlüğüne başladığı 4 yıl devam ediyorum.Aynı zamanda lisede de basketbol okul takımında yer aldı 3 yıl. . Şu anda tenis hocalığı yapıyor ve okuyorum.” Halterle bir yıl ilgilenen Survivor Ayşe daha sonra karşılaşmaya başladı. 6 yıl mahalli ligde voleybola devam ederken tenis antrenörlüğü yaptı. 4 yıldır devam eden tenis antrenörlüğünü. Ayşe Yüksel, Survivor 2022’ye Gönüllüler takımına yedeklerden katılan isim oldu.

Emir Ceran

Gündem Yaşam Haberleri

Yorum yapın