Survivor Ogeday bakın kiminle sevgili, Ogeday- Nisa aşkı bitti mi?

Bakın Survivor Ögeday kiminle çıkıyor, Ögeday-Nisa aşkı bitti mi?

Ögeday ile Nisa’nın ilişkisi özellikle sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Yarışmaya katılmadan önce ikilinin romantik bir ilişki içinde olduğu tahmin ediliyordu. Bazı sosyal medya kullanıcıları ikilinin aynı yöneticiyle çalışmasının sadece arkadaş olduklarının göstergesi olduğunu düşündü. Ancak Evrim ve Mert’in son haftalarda yaptığı açıklamalar bu ilişki iddialarını güçlendirdi.

Survivor Ogeday bakin kiminle sevgili Ogeday Nisa aski bitti mi

24 yaşındaki Survivor genç ismi Nisa, 2020 yılında Survivor’da başarısını kanıtladı. Prag doğumlu Nisa, özellikle Evrim ile yaşadığı gerilimle dikkat çekti. Evrim Keklik’in Barış Murat Yağcı için yaptığı yorum Nisa’nın tepkisine neden oldu. Nisa, takım arkadaşına “Sen de benimle konuşmasaydın bu olmazdı” diyerek tepki gösterdi. Bunun üzerine Evrim, “Ögeday varken ben böyle bir şey yapmam” dedi. Bu cevap Nisa ile Ögeday arasındaki aşk iddialarını güçlendirdi ve sosyal medyada “Evrim aşkı ortaya çıkardı” şeklinde yorumlandı.

1710761861 54 Survivor Ogeday bakin kiminle sevgili Ogeday Nisa aski bitti mi.webp

Ancak son gelişmelere göre Nisa ve Ögeday ilişkilerine son verdi. Her iki yarışmacı da ayrılık haberini sosyal medya hesaplarından duyurdu. Ogeday Girişken yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Her şey çok güzel başladı. Son dönemde yaşadığımız bazı anlaşmazlıklar ve sorunlar nedeniyle ilişkimizi bitirme kararı aldık. “Nisa’ya hayatında başarılar diliyorum” dedi. Nisa Bölükbaşı yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Ogeday ile iyi bir ilişkimiz vardı. Ancak son dönemde yaşadığımız bazı anlaşmazlıklar nedeniyle ilişkimizi bitirme kararı aldık. “Ögeday’a hayatında başarılar diliyorum” dedi.

Yorum yapın