Survıvor Ogeday ayrıldı mı, neden yok? Survıvor Ogeday diskalifiye mi oldu, ne oldu?

Survivor Ögeday gitti mi neden olmasın?  Survivor Ögeday diskalifiye edildi mi, ne oldu?

17 Mart tarihli yeni bölüm fragmanında mavi takım yarışmacıları Ögeday ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yasin, Ögeday’in önce eşofmanını, ardından ayakkabısını giydiğini belirterek, “Aynı şeyi düşünüyorsak yapmayın” dedi.

1710672137 330 Sruvivor Ogeday ayrildi mi neden yok Sruvivor Ogeday diskalifiye mi.webp

Furkan ise Ögeday’in geride bıraktığı yerden ayrılmasından duyduğu öfkeyi dile getirerek, “Bizi yalnız bıraktığı için Ögeday’e son derece kızgınım.” Bu açıklamalar Ögeday’in yarışmadan çıkarılma veya diskalifiye edilme ihtimalini gündeme getirdi.

1710672137 819 Sruvivor Ogeday ayrildi mi neden yok Sruvivor Ogeday diskalifiye mi.webp

Ögeday’ın yokluğu izleyiciler arasında büyük merak ve tartışma konusu oldu. Ancak henüz resmi bir açıklama yapılmadığı için Survivor Ogeday’in neden kaybolduğu ve durumunun ne olduğu konusunda net bir bilgi bulunmuyor. Ancak bu soruların yanıtları yeni bölümün yayınlanmasıyla birlikte ortaya çıkacak.

Bu gelişmeler Survivor hayranlarının merakla beklediği yeni bölümde ne gibi sürprizlerin yer alacağı merakını daha da artırdı. Ögeday’ın akıbetini ve yaşananların ardındaki gerçekleri öğrenmek için herkes heyecanla yeni bölümü bekliyor.

Yorum yapın