Survivor ödül oyununu kim kazandı? Survivor son bölümünde neler yaşandı?

Tv8 Fenomen yarışma programı Survivor yeni sezon 15 Ocak akşamı başladı. Survivor tüm hızıyla devam ederken askerlerin kıyasıya rekabeti nefesleri kesmeye devam ediyor.Survivor’da bu akşam yeni bölüm ekranlara gelecek. Dün akşam yaşanan erzak oyunu kazanını ve yarışının sonuçları karşısında merak ediliyor. Peki, Survivor ödül oyunu kim kazandı? Survivor ödül oyununun ödülü nedir? Survivor kim elendi? Survivor son bölümünde neler yaşandı? Detaylar haberimizde…

Ekranların en sevilen yarışma programlarından olan Survivor başlıyor, başlamaz televizyon kuşatmasını damgasını vurdu.21 Ocak Cumartesi günü yayınlanan bölüm sonrası inceleme oyununun aldığı puandan elde edilen merak ediliyor. Survivor’da yayınlanan bir son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımı ödül oyunu için yarışıyorlar. Survivor’da ödül için ilk olarak kadınlar yarıştı.

Survivor’da kadınlar ve erkekler yarışında 8’e ulaşan takım puanı yer alıyor. 21 Ocak Survivor ödül maçını kazanan taraf granola ve süt ödüllerini aldı. Survivor’da ödül oyunu kadınlar mücadelesi ile başladı. Survivor’da ödül oyunu için kadınlar mücadelesini 8-6’lık skorla gönüllüler kazandı. Gönüllüler takımı ödül için 1-0 skorla öne geçen taraf oldu.

Survivor’da erkekler mücadelesini kazanan taraf ise Ünlüler takımı oldu. Ödül oyununda 1-1 beraberlik sonrasında en iyiler yarışı yapıldı. En iyiler yarışında 2-2 beraberliğin ardından bayrak yarışında ödül oyununu kazanan taraf Gönüllüler oldu. Gönüllüler takımı, süt ve granola ödülü kazandılar.

Dün oyun galibi olan gönüllüler takımı ödül kazandı. Gecenin sonunda ise ‘anlat bakalım oyunu’ oynanıyordu. Oyun sırasında eğlenceli anlar yaşarken kazanan takımın mini petivör bisküvinin sahibi oldu

Survivor’da oynanan dokunulmazlığın ardından kaybeden takımı bir eleme adayı çıkaracak. Survivor’da ilk eleme adayları şu şekilde:

Survivor 2023‘ün ilk eleme adayı Seçkin Piriler oldu. 6 kişi Seçkin’in adını yazdı.1 kişi Kürşat, 2 kişi ise Berdan’ın adını yazdı. Dün ise ikinci eleme adayı belli oldu. Pazartesi akşamı ikinci kez Ünlüler takımının ada konseyi oldu ve en çok takımın başındaki Berdan Mardini ikinci olarak eleme potasına girdi.

survivorallstar2022.com / Alp Eren Kahraman – Gündem

Survivor 2023 Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın