Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı? 5 Nisan Ödül Oyununu Kim Kazandı?


Survivor All Star 2022’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Haftanın eleme gecesinde ödül oyununun kazananı merak ediliyordu. Arama motorlarında Survivor kim kazandı, Survivor 5 Nisan ödülü kim kazandı, Survivor ödül oyununu kim yazıldısurvivor bu akşam ki ödülü kim kazandı? Survivor 2022 ödül oyununu kim kazandı gibi ifadeler yer aldı. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 4 Nisan dokunulmazlık oyununun galibi kim oldu? 4 nisan survivor eleme adayı?  İşte bu akşama dair tüm detaylar…

Survivor Odul Oyununu Kim Kazandi 5 Nisan Odul Oyununu Kim

Survivor’da heyecan devam ediyor. Haftanın ödül oyununda müthiş bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı ödül oyunnu kazanmak için kıyasıya rekabet etti. Peki Survivor All Star 2022’de haftanın ödül oyununu kim kazandı ?

SURVİVOR 5 NİSAN ÖDÜL OYUNUNU KADINLARDA KİM KAZANDI

Haftanın ödül oyununda mücadele kadınlar arasında başladı. Ünlüler takımının üstünlük kurdurğu oyunda ilk eşleşmelerde 4-0 öne geçmeyi başardı. Gönüllüler takımı oyuna üstünlüğünü koymaya çalışsada sadece bir kaç oyun almayı başardır. Ünlüler takımında Nagihan’ın aldığı son sayı ile oyunu 8-6 kazanmayı başardı. Ödül oyununu kadınlar Ünlüler takımı kazandı. Bu galibiyetle 1-0 öne geçti.

SURVİVOR 5 NİSAN ÖDÜL OYUNUNU ERKEKLERDE KİM KAZANDI

Ödül oyunu erkeklerin mücadelesiyle kaldığı yerden devam etti. İlk eşleşmelerde birbirlerine üstünlük sağlayamayan her iki takımda skor 2-2 beraberliğe getirdi. Başbaş geçmesi düşünülen oyunda Gönüllüler takımı ikinci eşleşmelerde çıktığı tüm oyunları kazandı.Üçüncü eşleşmelerde de oyun kaybetmeyen Gönüllüler 8-2 kazanmayı başardı. Erkekler mücadelesinde Gönüllüler takımı 8-2 kazandı. Bu galibiyet ile skor 1-1 beraberliğe geldi. Ödül oyununun kazananını final etabı belirledi.

 

06 Nisan 2022 – Çarşamba
0 yorum
3295
1876 KEZ OKUNDU

Yorum yapın