Survivor Nagihan ve Sahra kavga nedeni açıklandı mı? Nagihan, Sahra kavgası Hasan Can Kaya’nın programında cinsel itirafından kaynaklı mı oldu?

Survivor Nagihan ve Sahra kavga nedeni açıklandı mı? Nagihan, Sahra kavgası Hasan Can Kaya’nın programında cinsel itirafından kaynaklı mı oldu?

Survivor’da Nagihan ve Sahra olan ‘özel hayat’ kavgası izleyiciler tarafından merak uyandırıyor. Program yapımcısı Acun Ilıcalı, “Özel hayat konusunda çok ciddi sözler olduğunda biz bu görüntüleri yayımlamak istemedik. Prodüksiyon olarak çok üzüldük” dedi.

1706618130 661 Survivor Nagihan ve Sahra kavga nedeni aciklandi mi Nagihan Sahra.webp

HASAN CAN KONUŞANLAR’DAKİ İTİRAFINDAN KAYNAKLI MI KAVGA?

Survıvor takipçileri  “Nagihan ve Sahra neden kavga etti?” sorusuna cevap ararken sosyal medyada iddiaların da ardı arkası bitmedi. Bu iddialardan bir teki de Ata Benli’nin de paylaşım yaptığı Hasan Can Kaya programında yaşananlardan kaynaklı oldu.

1706618130 937 Survivor Nagihan ve Sahra kavga nedeni aciklandi mi Nagihan Sahra.webp

Bu iddiya göre  Hasan Can Kaya’da cinsel hayatına dair konuşan Nagihan’a Survivor’da Sahra’dan şok suçlamsı şöyle; “Sen bilmem ne bilmem ne yapıp ekranlarda anlatan kadın Survivor’da kimseye örnek olamazsın”şeklinde Sahra’nın Nagihan tarafından tartaklandığı iddiası sosyal medyada oldukça yer aldı.

1706618131 947 Survivor Nagihan ve Sahra kavga nedeni aciklandi mi Nagihan Sahra.webp

KONUŞANLAR’DA NAGİHAN NE DEMİŞTİ?

Hasan Can’nın programı Konuşanlar’a katılan Nagihan eski erkek arkadaşının sürekli kendisini aradığını söylemişti. Karadere, ‘Yaşadığı her ilişkide, ten uyumu bulamamasının ardından benimle iletişime geçiyor, kapıma geliyordu. Bana istediğini söylüyordu. Benimle evlenmek istediğini söylüyordu. Ancak ben kabul etmiyordum’ şeklinde konuşmuştu. Survivor Nagihan konuşmasında ayrıca eski erkek arkadaşının “Benim erkekliğim bitti, kalkmıyor benimki. Ne olur bir seferlik test edelim” teklifini “Gel bi’ çalışalım” diyerek kabul ettiği itirafında bulunmuştu.

 

Yorum yapın