Survivor Nagihan kimdir? Survıvor Nagihan Karadere aslen nereli, kaç yaşında?

Survivor Nagihan kimdir? Survıvor Nagihan Karadere aslen nereli, kaç yaşında?

Survivor Nagihan kimdir? sorusu Survivor All Star izleyenleri tarafından oldukça merak ediliyor. 2022 senesinde Dominik’te şampiyonluk mücadelesi veren Nagihan Karadere 6. olarak All Star’a veda etmişti. Şampiyonluk hayalleri bir kez daha yarım kalan Nagihan Survivor 2016’da çeyrek finalde elenerek beşinci olmuştu. 2018 senesinde de Survivor All Star’a katılan milli atlet, Adem’le çıktığı finalde ikinci olmuştu. Peki, yeni formatıyla 2024’te de All Star’da mücadele edecek olan Nagihan Karadere kimdir? Survıvor Nagihan Karadere aslen nereli, kaç yaşında?

1706430465 654 Survivor Nagihan kimdir Survivor Nagihan Karadere aslen nereli kac yasinda

SURVİVOR NAGİHAN KİMDİR?

Survivor 2024 kadrosunda yer alan Nagihan Karadere 1984 yılında Adana’da doğdu. Nagihan Karadere kısa mesafe ve engelli koşucusudur. 2012 Londra olimpiyatlarında A barajını geçerek olimpiyatlarda yarıştı.

Küçük yaşlardan bu yana profesyonel olarak atletizmde yer alan Nagihan Karadere, 2003’te Köstence’de yapılan Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası’nda 400 metre branşında altın madalya aldı.

2012 senesinde Yaz Olimpiyatları’nda, atletizm 400 metre engelli seçmelerinde yarıştı. Fakat hatalı çıkış yapınca yarış dışı oldu. Londra Olimpiyat Stadyumu’nda düzenlenen elemelerde 4. seride yarışmak için pistteki yerini aldı. 4 numaralı kulvarda yerini aldıktan sonra tabanca sesini duymadan çok önce koşmaya başlayınca hakem tarafından yarış dışı kaldı.

Yarışmaya daha önce üç kez katılan Nagihan Karadere bu sene 2024 Survıvor All Starda mücadele ediyor.

Ünlü yarışmacı Nagihan Karadere’nin ilk eşi ve çocuğunun babası Uğur Gökçe’dir. Nagihan Karadere ve Uğur Gökçe yıllar önce olaylı bir şekilde ayrıldı. Çiftin Ece Arven Gökçe isminde bir kızı vardır.

Yorum yapın