Survıvor Nagihan (6-7 Şubat) diskalifiye edildi, elendi mi?

Survıvor Nagihan (6-7 Şubat) diskalifiye edildi, elendi mi?

6 Şubat Gecesi ada konseyinde çıkan Aleyna – Nagihan tartışmasından sonra Nagihan diskalifiye mi edilecek? 6 Şubat dokunulmazlığı kim aldı, kim eleme adayı oldu? İşte 6 Şubat Salı günü Survıvor detayları…

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM ALDI?

Survivor 2024 All Star’da kırmızı ve mavi takım dün akşam haftanın 4. ve son dokunulmazlık için yarıştı. İlk olarak avantaj oyununun oynandığı dokunulmazlık oyununda, avantajı Furkan’ın aldığı sayı ile mavi takım 8-6 galip geldi.

Dokunulmazlık mücadelesinin ikinci etabında ise bu defa takımlar bayrak yarışında yarıştı. Bu final etabında mavi takım son sayısını alarak bayrak yarışının galibi oldu. Böylece Survivor 4. dokunulmazlık oyununu mavi takım 1-0 skorla kazandı.

DÜN AKŞAM SURVİVOR 4. ELEME ADAYI KİM?

Bu haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takımda oylama yapıldı. Ancak oylama sonunda oylar sayılmadan önce Nagihan ve Aleyna arasında tartışma yükseldi. Nagihan ayağa kalkarak Aleyna’ya temasta bulunarak itti. İki yarışmacı arasında hakaretlerin yükseldikten sonra Acun Ilıcalı Aleyna ve Nagihan’ı dışarıya çıkmaını istedi. Gözyaşları içinde Aleyna “Kendini bir şey sanma Nagihan Karadere” demesiyle Acun Ilıcal ıçok fazla sinirlendi ve sinirlerine hakim olamadı.

YAYINI ACUN ILICALI YARIDA KESTİ!

Yaşanan olayladan sonra Nagihan’ın gülmesiyle iyice çileden çıkarak Acun Ilıcalı “Sizin hakkınızda insanların konuşması yasak mı? Her gün olay çıkarıyorsunuz. Kız ağlayarak gitti. Her gün bir şey çıkarıyorsunuz ne istiyorsunuz siz. Kavga mı kaos mu?” diyerek oturduğu sandalyeyi duvara fırlattı. Ilıcalı konseyi yarıda keserek yarışmacılara gitmesini belirtti.

Bu gelişmeden sonra Survivor’da 4. eleme adayı açıklanamadı. Bu hafta boyunca Yaman, Ersin, Mustafa Kemal eleme adayı olmuştu.

SURVİVOR NAGİHAN DİSKALİFİYE Mİ EDİLDİ?

6 Şubat gecesi ada konseyi ardından yayına başlayan Survivor’da Nagihan’ın tek kaldığı fragmanda görülüyor. bugün yayınlanacak olan yeni bölüm tanıtımında Acun Ilıcalı’nın Nagihan’a söylediği sözler diskalifiye sinyalleri veriyor. Ilıcalı Nagihan’a “Olmadı sinirlerine hakim olamadın. Çok güzel birliktelik yaşadık, yıllarca da çok güzel birlikteliğimiz oldu. Bunu hiç tadını kaçırmadan. Sen ne bekliyorsun her dakika olay çıkaracaksın. Biz de tamam mı diyeceğiz.” şeklinde konuştu.

Survıvor Nagihan hakkında diskalifiye kararı açıklandığında haberimizde yer alacaktır.

 

Yorum yapın