Survivor Merve yok mu, neden yok, diskalifiye mi edildi? Survivor 2023 Merve Yıldırım yarışmada neden yok, geri dönecek mi?

Survivor’da gönüllüler takımında bulunan Merve Yıldırım diskalifiye edildi. Olaydan sonra Acun Ilıcalı’ya sosyal ortamlarda büyük tepkiler verildi. Bunun ardından, Survivor Merve yok mu, neden yok, diskalifiye mi edildi? Survivor 2023 Merve Yıldırım yarışmasında neden yok, geri çekilemeyecek mi? merak etti. Peki, Survivor Merve geri döner mi, tamamen elendi mi, yarışmada neden yok? İşte detaylar…

SURVİVOR MERVE YOK MU, NEDEN YOK, DİSKALİFİYE Mİ OLDU?

Survivor 2023’de gönüllüler takımdaki Merve dün akşamki yenisinde diskalifiye edildi. Bundan dolayı Merve bugünkü yarışmasında yer almadı.

Survivor’un yeni bölüm konseyinde Acun Ilıcalı bir oyuncunun diskalifiye edildiğini duyurdu. Gönüllüler takımında yer alan Merve, dokunulmazlık gününde ruhsal olarak iyi olmadığı için ikinci kez yarışmamıştır. Merve’nin dokunulmazlık oyununu yer almamasının ardından gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu kaybettiriyor. Merve’nin ruhsal olarak iyi olmadığı için oyunu yer almamasına ise Acun Ilıcalı tepki gösterdi.

Acun Ilıcalı’nın Survivor 2023’ün dün akşam yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyununda isteksiz davrandığı ve takımına oyun kaybettiği için gönüllüler ekiplerinden Merve’yi diskalifiye etmesinin tepkisini çekti. Nisa Bölükbaşı ve diğer oyuncuların zaman oyunlarını geçmişlerini hatırlatan seyirciler, “Büyük ayıpladın” diyerek Ilıcalı’ya sitem etti.

Merve’nin dokunulmazlık oyundaki huysuzluk tavırlarından ve takımın kaybetmesine sebep olduğundan bahseden Ilıcalı, bu süreçte Survivor tarihinde az yaşadığını söyledi. Survivor Merve’nin sevgilisini özlediğinden dolayı yarışmada isteksiz oynadığını ve atış yapmadığını dile getiren Acun Ilıcalı, “Ben burada kimsenin emeğinin yedirmem. dedi.

Survivor Merve yok mu, neden yok, diskalifiye mi edildi?  Survivor 2023 Merve Yıldırım yarışmasında neden yok, geri çekilemeyecek mi?

SURVİVOR 2023 MERVE KİMDİR?

Survivor 2023’ün yeni kadrosu Merve Yıldırım Bursa doğumludur. Merve Yıldırım’ın annesi Azerbaycanlı ve babası ise Balıkesirli’dir. Merve Yıldırım Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi mezunudur. Cimnastik bölümü kariyerini sürdürmektedir. Cimnastik sporcusu Merve Yıldırım 2021-2022 Türkiye şampiyonu olmuştur. Küçük yaşta cimnastik sporuna başlayan Merve Yıldırım Survivor 2023’e yedek kadrodan katılan bir diğer isim oldu.

Merve Yıldırım, Survivor 2023’te yedeklerden Gönüllüler takımına katılmıştır.

Mustafa Şirin

Survivor 2023 Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın