Survivor kim kazandı? Survivor 2023 şampiyon kim oldu? 2023 Survivor şampiyonu kim, ne zaman belli olacak, Nefise ve Özgür mü birinci oldu?

Survivor büyük finalde yeni Survivor şampiyonu belli oldu. 15 Ocak’ta başlayan Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması 5 ay sonra 13 Haziran’da sona erdi. Kıran kırana geçen mücadelenin sonunda Survivor 2023‘ün başkanı açıklandı. Nefise ve Özgür’ün finalist koltuğunda oturduğu Survivor’da yılın şampiyonu belli oldu. Peki, Survivor kim kazandı? Survivor 2023 şampiyonu kim oldu? 2023 Survivor şampiyonu kim, ne zaman belli olacak, Nefise ve Özgür mü birinci oldu?

Aylardır mücadele eden oyuncularda Ertuğ, Yusuf, Nefise, Özgür ve Osman Can arasında yarı final heyecanı yaşandı. Dominik’te oynanan yarışmayı kazanan Nefise ve Yusuf, yarı finalist olarak doğrudan İstanbul’a geldiler. Özgür ve Osman Can arasında da SMS yöneticiliği yapıldı. Halkın oyuyla Özgür, yarı finalde kaldı. Dominik’te düşünceler İstanbul’da yazılan son SMS rehberlerinde Yusuf, Survivor’a 3. olarak veda geçmişti. Özgür ve Nefise ise finalist oldu.

Survivor kim kazandı?  Survivor 2023 şampiyonu kim oldu?  2023 Survivor şampiyonu kim, ne zaman belli olacak, Nefise ve Özgür mü birinci oldu?

Dün akşam saatlerinde büyük final SMS’lerinin ardından Nefise, Survivor 2023’ün şampiyonu oldu. Survivor 2023 kupasının sahibi olan Nefise, gözyaşlarına boğuldu. Çığlık ve gözyaşlarıyla yaşadığı sevinci gösteren Nefise, görkemli kupanın sahibi oldu.

Dakikalarca gözyaşı döken Nefise yaptığı konuşmada “O kadar heyecanlıyım ki şu bir her şey rüyası gibi geliyor. Harika duygular içindeyim. Herkese binlerce kez teşekkür ediyorum. Başta Acun Ilıcalı birlikte tüm ekibe çok teşekkür ederim. dedi.

Nefise Karatay, 25 Şubat 2000 tarihinde doğdu. Milli atlet olan Karatay, uzun atlama ve engelli atlama arasında kalsa da engelli atlama alanına yöneldi. 5 yaşında anne girişimiyle spor Hayatına adım atan Nefise, Fenerbahçe ile kariyerine başladı. İstanbul’a yönelik spor kariyerine profesyonel olarak yön veren Nefise sonraki ailesi ile İzmir’e yerleşti.

Emir Ceran

Nefise Karatay Survivor 2023 Gündem Güncel Haberler

Yorum yapın