Survivor kim elendi? Survivor 2023 yeni sezon ilk elenen isim kim oldu? Seçkin mi, Berdan mı, Ümit mi, Kürşat mı elendi?

Survivor 2023, 15 Ocak 2023 tarihinde TV8’de yayımlanmaya başlayan televizyon yarışma programı. Survivor kim elendi? Survivor 2023 yeni sezon ilk elenen isim kim oldu? Seçkin mi, Berdan mı, Ümit mi, Kürşat mı elendi?

15 Ocak’ta yapılan dokunulmazlığı Gönüllüler kazandı. Aynı şekilde 16 Ocak tarihinde yapılan dokunulmazlığı da Gönüllüler kazandı ve Ünlüler 4 eleme adayı çıkarttı.

Ünlüler toplantısı 2. eleme adayını da çıkardı. Aynı zamanda performans birincileri de eleme adayı dedi ve bu hafta toplam 4 kişi eleme potasına girdi.

Ünlüler grup performansı 1. si : Cansu

Ünlüler erkeklerde performans 1. si : Barış

Kadınlarda performans birincisi Cansu, Ümit’in adını söyledi. Erkeklerde performans birincisi Barış, Kürşat’ın adını söyledi.

Survivor kim elendi?  Survivor 2023 yeni sezon ilk elenen isim kim oldu?  Seçkin mi, Berdan mı, Ümit mi, Kürşat mı elendi?

Survivor adayları:

  • 1. eleman adayı : Seçkin
  • 2. eleme adayı : Berdan
  • 3. eleme adayı : Ümit
  • 4. eleme adayı : Kürşat

Henüz eleman olmadı. Eleme gecesi yarın olacak. Yarınki konseyde Seçkin, Berdan, Ümit ve Kürşat dörtlüsünden bir kişi adaya veda olacak.

Mustafa Şirin

Survivor 2023 Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın