Survivor kim elendi, kim gitti? 24 Mayıs Salı Survivor’da elenen isim kim oldu? Survivor 2022 hangi isim elendi? Berkan mı Ayşe mi Hikmet mi Sude mi?

2022 Survivor All Star’da yarışmacı sayısı git gide azalıyor ve heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Bu sene şampiyon kim olacak merak ediliyor. Survivor’da bu hafta kim elendi ve Survivor adaya veda eden isim kim merak ediliyor. Survivor eleme adayları; Berkan, Ayşe, Hikmet ve Sude olmuştur. Survivor kim eledi? 2022 Survivor adaya kim veda etti? seyirciler tarafından merak ediliyor. Survivor’da kim elendi ve 2022 Survivor’da adaya kim veda izleyicileri tarafından araştırılıyor. Survivor kim eledi? 2022 Survivor adaya kim veda etti? Survivor’da kim adaya veda etti? Survivor’da kim gitti? Survivor kim eledi? 24 Mayıs Survivor’da elenen isim kim oldu? Survivor 2022 All Star hangi isim elendi? Berkan mı Ayşe mi Hikmet mi Sude mi? Detaylar haberimizde…

Dünkü dokunulmazlığı kazanan takımlar 2-0 lık skorla Gönüllüler olmuştu. Gönüllüler hem kazanma hem de yenerek toplam 2-0 dokunulmazlık oyununun kazananı olmuştu. 4. eleme adayı için Ünlüler Sude’nin adını yazdı.

Haftanın eleme adayları şöyle:

  • 1. eleman adayı : Berkan
  • 2. eleman adayı : Ayşe
  • 3. eleman adayı : Hikmet
  • 4. eleman adayı : süde

Buna göre bu hafta eleme potasında Berkan, Ayşe, Hikmet ve Sude yer aldı.

Survivor kim elendi, kim gitti?  24 Mayıs Salı Survivor'da elenen isim kim oldu?  Survivor 2022 hangi isim elendi?  Berkan mı Ayşe mi Hikmet mi Sude mi?

Survivor’da bu hafta kim elendi ve Survivor adaya veda eden isim kim merak ediliyor. Survivor bu haftanın eleme adayları Gönüllüler takımından Berkan ve Hikmet Ünlüler’ takımından Ayşe ve Sude. Henüz adaya kim veda vermedi. Okuldan elenen isim açıklanacak…

ELEEN İSİM : –

Elenen isim henüz açıklanmadı, bir seçimde açıklanacak.

survivorallstar2022.com – Gündem

Survivor All Star, Survivor 2022, Gündem, Magazin, Haberler

Yorum yapın