Survivor kim elendi, kim gitti 2023? 16-17 Mart Survivor adaya veda eden isim kim oldu? Cansu mu, Aziz mi, Alper mi, Fatih mi elendi?

Sevilen yarışmalardan biri olan Survivor’da heyecan devam ediyor. TV8 ekranlarının en çok izlenen programları arasında yer alan Survivor’da bu akşam elenen isim ise merak ediliyor. Seyirciler arama motorlarında Survivor kim elendi? 16 Mart Survivor elenen isim kim? Survivor kim veda etti? sorulara yanıt arıyor. Peki, Survivor kim elendi, kim gitti 2023? 16-17 Mart Survivor adaya veda eden isim kim oldu? Cansu mu, Aziz mi, Alper mi, Fatih mi elendi? İşte tüm merak edilenler sizlerle…

SURVİVOR BU HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor’da bu hafta Ünlüler takımından 1 kişi Gönüllüler takımından 3 kişi eleme potasında yer alıyor. Eleme adayları şöyle:

1. eleman adayı : Cansu

2. eleman adayı : Aziz

3. eleman adayı : Alper

4. eleman adayı : fatih

Survivor kim elendi, kim gitti 2023?  16-17 Mart Survivor adaya veda eden isim kim oldu?  Cansu mu, Aziz mi, Alper mi, Fatih mi elendi?

SURVİVOR’DA BU AKŞAM KİM ELENDİ? (16-17 MART 2023)

Survivor’da bugün eleme konseyi yapılıyor. Birazdan elenen isim belli olacak. Bugün Ünlüler takımından Cansu, Gönüllüler takımından ise Aziz, Alper ve Fatih eleme potasında yer alan isimlerdir. Bu dört isimden biri adaya veda olacak. Veda olacak isim birazdan Acun Ilıcalı tarafından açıklanacak. En az SMS oyu alan kişi adaya veda edecek.

Elenen isim : Henüz açıklanmadı

Mustafa Şirin

Survivor 2023 Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın