Survivor kim elendi? Dün akşam Survivor’da kim elendi, hangi isim adaya veda etti? Survivor 2023’e veda eden yarışmacı kim?

Survivor kim elendi? Sorusu, yayınlanan bölümün ardından merak ediliyor. Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlara gelen yarışmada Aziz, Asena, Çağla, Fatih ve Elanur arasında eleme heyecanı yaşandı. Peki, Survivor kim elendi? Dün akşam Survivor’da kim elendi, hangi isme adaya veda etti? Survivor 2023’e veda eden yarışmacılar kim?

SURVİVOR KİM ELENDİ?

Survivor 2023’te öncesinden en düşük SMS’i alarak yarışmaya veda eden isim ünlüler takımdan Çağla oldu. Survivor Adasına veda eden Çağla, veda konuşmasında “Gerçekten ne diyeceğimi ne Geleceğimi Bilmiyorum. Üzgünüm, bu şekilde olduğu için. Yani benim için her şey yeni başlamıştı. Hafta başında öyle hissediyordum. Ama var bunda da bir hayır diyorum. Çünkü çok ciddi bir şey atlattım .Demek ki benim Türkiye gitmem, ailemin yanında olmam gerekiyormuş.Kimse kırgın dargın değilim.Canları sağ olsun.Benim hikayemin burada değil Türkiye’de devam etmesi gerekiyor” kullanması kullanıldı.

Survivor kim elendi?  Dün akşam Survivor'da kim elendi, hangi isme adaya veda etti?  Survivor 2023'e veda eden yarışmacılar kim?

Emir Ceran

Survivor 2023 Gündem Yaşam Haberleri

Yorum yapın