Survivor kim elendi? 6 Mart Survivor elenen isim kim? Survivor kim veda etti?

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2023, dün akşam eleme heyecanının yaşandığı yeni bölümle ekrana geldi. Yarışmada Aysu, Barış, Murat ve Buse arasında eleme yapıldı. Seyirciler ise Survivor kim elendi? 6 Mart Survivor elenen isim kim? Survivor kim veda etti? sorulana cevap aradı. Detaylar haberimizde.

SURVİVOR KİM ELENDİ?

Survivor 2023’ün dün akşam yayınlanan bölümünde ünlü takımlardan Barış, Murat, Buse ve Aysu arasında eleme heyecanı yaşandı. Seyircilerden en az SMS’i alarak yarışmaya veda eden isim Aysu oldu.

Halk arasında yapılan SMS rehberliğinde en az oyu alan Aysu, Survivor 2023 hayallerini veda etti. Veda konuşmasında duygularından bahsetmeen Aysu, “Açıkçası gidişi. Şerde bir hayır vardır.Demek ki Survivor maceramın burada sona ermesi gerektiğine göre.İçinde çok büyük bir huzur ve mutluluk vardı.Üzgünüm tabi ki ama sevdiklerime,aileme kavuşacağım için çok ortasında.Burada hikayem yarım kaldı diye düşünüyorum.Takım için hayırlı olsun.Buradan çıkışım güzel olsun. Dostluklar kurdum insanlar var” diyerek kullandı.

Survivor kim elendi?  6 Mart Survivor elenen isim kim?  Survivor kim veda etti?Survivor Aysu

Tv8 Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın